مراسم سخنرانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که همه ساله در روز اول سال نو در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شد، امسال به علت توصیه‌های بهداشتی برای جلوگیری از گسترش بیماری ناشی از ویروس کرونا برگزار نخواهد شد.
باز خوانی سخنان نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در سال ۶۶
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اهل تحقیق با استناد به تفاسیر قرآن و احادیث رسول الله و نظر دانشمندان به تاریخ زندگی علی علیه السلام به قلم دیگران و مهمتر از همه به عمق گفته های علی علیه السلام بروند، تحقیق کنند و ببینند علی کیست.
پس از کاشتن دو نهال میوه به مناسبت روز درختکاری انجام شد؛
کاشت دو اصله نهال میوه توسط رهبر انقلاب اسلامی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در منزل مرحوم یعقوب‌نژاد
آیت‌الله عبادی گفت: مرحوم یعقوب‌نژاد همواره با علم، مدرسه و توسلات عمرش را گذراند اما آن چیزی که بسیار در ایشان مشهود است، سلامت نفسشان بود.
امام جمعه موقت بیرجند:
حجت الاسلام نوفرستی با بیان اینکه دشمن به دنبال بزرگنمایی شیوع ویروس کرونا در ایران است تا به فضای روانی جامعه آسیب بزند، گفت: اسلام دین عدل است و باید از افراط و تفریط در هر امری پرهیز شود.
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی:
سلم آبادی از توزیع یک هزار و ۳۱۰ وسیله گرمایشی در بین مددجویان کمیته امداد ساکن در مناطق محروم استان خبر داد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی:
نماینده مجلس باید دل نبسته به دنیا و مطامع مالی باشد
نماینده ولی‌فقیه در سپاه ثارالله (ع) کرمان :
حجت الاسلام عرب پور با تاکید بر اینکه شهادت سردار سلیمانی وحدت ملت ایران و عراق را افزایش داد، گفت: شهادت سردار تحول آفرین بود و مکتب مقاومت و ایستادگی به جهان مخابره شد.
در آرزوی بهارستان
رقابت 70نفر از 4حوزه انتخابیه خراسان جنوبی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه انقلاب و ملت ایران اسلامی با شهادت سردار سلیمانی حیات جدیدی یافتند، گفت: نترسیدن از دشمن ضامن بقای انقلاب است.
مسئول موسسه روایت سیره شهدای کشور:
حجت الاسلام جوشقانیان گفت: حرف امام در جامعه اسلامی فصل الخطاب است، امام جامعه می گوید مذاکره با آمریکا ممنوع است؛ اما مسئولی در کشور می‌گوید راه مذاکره با آمریکا باز است، آن کسی که این حرف را می زند ماموم خوبی نیست.
فرمانده کل قوا در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش عنوان کردند؛
با حمایت بسیج علمی و پژوهشی؛
حمایت بسیج از طرح های علمی تا تجاری سازی محصولات
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم:
حضرت آیت الله خامنه ای راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و تصریح کردند: هر کس به ایران و امنیت آن علاقه‌مند است باید در انتخابات شرکت کند.
داد اهالی شیرگ از بی توجهی مسئولین
عدم تحقق وعده دو ماهه استاندار در آستانه یک سالگی