کاریکاتور
درحالی که خراسان جنوبی با مشکلات زیادی چون کمبود آب، تعطیلی صنایع و جاده های نامناسب روبروست استاندار خراسان جنوبی به جای پاسخگویی از رقص و آواز سخن می گوید.
دولخ باد
به همین خاطر هم به دنبال این رفته است که دلیل این همه غم، غصه، ناراحتی و دلهره ما خراسان جنوبی ها را کشف کند.
چای زعفرونی
لی جالب است برگزاری کنسرت های موسیقی آنچنانی هزینه برای دولت ندارد، ولی بزرگداشت های معنوی شهداء هزینه بر است. راستش را بخواهید دوستان بنده الان کمی سرگیجه گرفته ام یکی باید مرا مانند چراغ پریموزهای قدیم روشن کند...
چای زعفرونی
فراموش نکنید که ما می توانیم خیالتان هم راحت؛ پولش جای دوری نمی رود و فقط از این جیب به آن جیب می شود، چون مال صنعت خودمان است.»با این تفاسیر بهتر است چایی تان را بنوشید تا قیمت چایی هم بالا نرفته و من مجبور نشوم شب عیدی گران تر با شما حساب کنم.
چای زعفرونی
وعده های این دولت مرا یاد بقالی اصغر آقا سر کوچه می اندازد که همسایه ها همه از او به نسیه خرید می کردند.
دولخ باد
به عنوان مثال شاید مردم ندانند که در فلان روستا دسشویی ساخته شده و یا آرامستان آن حصارکشی شده و یا تابلویی نصب کرده اند و شیر آبی تعویض شده و... این اطلاع رسانی جای تقدیر و مچکرم دارد.
چای زعفرونی
دوستان می بینید ثمرات برجام به خراسان جنوبی هم رسید و ما هم قرار است ایرباس سوار شویم و پز بدهیم. حالا منتقدان آقای روحانی بگویند برجام دستاوردی نداشت؟ واقعا باید به چشم هایشان شک کرد که هواپیمای به این عظمت را نمی بینید، ثمره و میوه بالاتر از این! دیگر چه می خواهید،من هم با روحانی موافقم که دوستان باید به یک چشم پزشک حاذق مراجعه کنند و گرنه عیب از برجام که میوه اش یعنی همان ایرباس 321 مانند آفتاب تابان می درخشد نیست.
دولخ باد/50
مسئولی که وقت پیدا کند به عذرخواهی و استعفا و این سوسول‌بازی‌ها فکر کند که مسئول نیست. این کارها مال کشورهایی مثل ژاپن و کره جنوبی است که مسئولان نازک‌نارنجی و ضعیفی دارند که تا دری به تخته می‌خورد به فکر استعفا و هاراگیری می‌افتند. اصلا یکی از ویژگی‌های مسئولان ما دنده‌پهن بودن و قدرت چسبندگی بالا به میز و صندلی است.
چای زعفرونی/ 41
اگر جناب آقای استاندار یک هفته و فقط روزی یکبار مجبور شوند در مسیر بیرجند به قاین تردد کنند، چه اتفاقی رخ می دهد؟
دولخ باد/49
« تقریبا هیچ!» پس هموطنان عزیز در جای جای سرزمین پهناور خراسان جنوبی! فردا صبح که از خانه هایتان بیرون می آیید، لطفا عینک بزنید!
دولخ باد/48
دیگر نخواهیم گفت که در روستاهای ما آب نیست، چرا که اینترنت هست! دیگر نخواهیم گفت بیکاری هست چرا که اینترنت هست، اینترنت نخواهد گذاشت جوانی بیکار باشد.
چای زعفرونی/40
اما از آنجایی که ملت لودر و کمپرسی ندارند، بنیاد محترم مسکن هم لطفی نموده و اجرای پروژه را بر عهده گرفته منوط به اینکه پول خود را تمام و کمال و بدون یک پاپاسی تخفیف از جیب ملت دریافت دارد.
دولخ باد/47
این مدرک، صرفا یه مدرک افتخاریه و هیچ ربطی به اون 4 سال دانشگاه نداره! حالا شما تصور کنید توی آمریکا و روسیه چه خبره!
چای زعفرونی/39
همه دانش آموزان علاوه بر اینکه یک پاشون توی زیر زمین بود و انرژی هسته‌ای درست می‌کردند اون یکی پاشون تو مدرسه بود و انتگرال دو گانه و مشتق دو جزئی رو هوا حل می‌کردند.
چای زعفرونی/38
یعنی در زمان مسئولیت شما از لوت سفیدآبه تا میدان فرودگاه ریل گذاری شده و از آن طرف هم از کوههای خضری تا گردنه ثمن شاهی کارهای خط آهن به پایان رسیده بعد این استاندار جدید توی این پنج ماه نتوانسته است همین مقدار اندک را تکمیل کند و شما حالا دارید انتقاد می کنید؟!