نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در منزل مرحوم یعقوب‌نژاد
آیت‌الله عبادی گفت: مرحوم یعقوب‌نژاد همواره با علم، مدرسه و توسلات عمرش را گذراند اما آن چیزی که بسیار در ایشان مشهود است، سلامت نفسشان بود.
مسئول موسسه روایت سیره شهدای کشور:
حجت الاسلام جوشقانیان گفت: حرف امام در جامعه اسلامی فصل الخطاب است، امام جامعه می گوید مذاکره با آمریکا ممنوع است؛ اما مسئولی در کشور می‌گوید راه مذاکره با آمریکا باز است، آن کسی که این حرف را می زند ماموم خوبی نیست.
پویش " از طبس تا عین الاسد" مبارزه پوستری با جنایات آمریکا در فضای مجازی
تقدیم آثار منتخب پویش به خانواده شهید سلیمانی
مادر خلبان شهید محمد حسین رئوفی فرد از شهدای هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در بیرجند بعد از تحمل ماهها بیماری در ایام فاطمیه و در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به فرزند شهیدش پیوست.
معاون امور مهندسی و یادمان‌های اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی از تکمیل ۲۲ یادمان از ۵۶ یادمان شهدای گمنام خراسان‌جنوبی خبر داد.
مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران خراسان‌جنوبی:
حجت الاسلام عزیزی گفت: گلزار شهدای 6 روستا با اعتبار یک میلیارد و ۷۱۵ میلیون ریال بهسازی و افتتاح می‌شود.
جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس:
قاسم زاده گفت: بیانیه گام دوم انقلاب سند اقتدار جمهوری اسلامی ایران و ادامه دهنده حرکت جهادی در آینده است.
امام جمعه طبس:
امام جمعه طبس با بیان اینکه سیل جمعیت در شهرهای مختلف برای تشییع جنازه این شهید و همرزمانش، افزود: مردم با شهید که نسبت خویشاوندی نداشتند ومحبت مردم در تشییع جنازه این شهید نشان از اخلاص عمل و ایمان وی داشت.
همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س)؛
همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) اجلاسیه ۱۴۱ شهید سادات خراسان جنوبی برگزار شد.
نماینده سابق ولی فقیه در امور حج تاکید کرد؛
حجت الاسلام قاضی عسکر گفت: امروز دنیا از حضور میلیونی مردم برای تشییع شهید سردار سپهبد سلیمانی و همرزمانش مات و مبهوت مانده است.
اولیای الهی برای هدایت انسان ها به رستگاری، هرگز توقع هرگونه اجر دنیوی نداشته اند.
سلام برتو که آیینه دار عشق بودی و دلداده زینب کبری (س) تو که با پروازت جز زیبایی بر جا نگذاشتی تادر قلوب و اذهان همه یادی بماند از سرداری رشید و دلاور .
دبیراجلاسیه شهدای سادات خراسان جنوبی:
دبیراجلاسیه شهدای سادات خراسان جنوبی با بیان اینکه 141 شهید سادات در استان داریم، گفت: این شهدا در دفاع مقدس ودر طول 40سال که ازپیروزی انقلاب گذشته است به شهادت رسیده اند.
اجلاسیه ۱۴۱ شهید سادات خراسان جنوبی و شهدای مقاومت همزمان با ۱۹ دی ماه سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در حسینیه جماران بیرجند برگزار می شود
سردار قاسمی:
فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) گفت: سپهبد شهید سلیمانی در امنیت خراسان جنوبی و شرق کشور نقش محوری داشت.