نمایش 1 - 7 از 7
حجت الاسلام عبادی در گفتگو با مهرمشرق:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف گفت: منتقد رفتار و کار غیرحرفه ای استاندار فعلی هستیم، وی فردی سیاسی نیست وگرنه روش و قواعد عالم سیاست را می دانست. حتی ایشان از نظر سیاسی هم اصلا موفق نبوده است.
گفتگوی مهر مشرق با فعال رسانه ای خراسان جنوبی
گاهی رسانه برای نشان دادن یک معضل، در قالب طنز و کاریکاتور بزرگنمایی انجام می دهد تا توجه مسئولان را برای رفع آن معضل جلب کند، بحران آب یکی از موضوعاتی که در سطح رسانه ها مورد توجه قرار گرفته و تا زمانی که این بحران باور مسئولان و مردم نشود کسی اقدامی انجام نمی دهد.
گفتگو با مدیرجمعیت بانوان فرهیخته دینی خراسان جنوبی:
عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور بیان داشت:«حضور زنان در کابینه دولت و یا در مناصب اجرایی به دلیل اینکه کابینه دولت مکان تصمیم گیری برای آحاد جامعه است و باید نگاههای متفاوت در تصمیم ها دخالت موثر داشته باشد، امری غیرقابل باور نیست وحتی می توان در بسیاری از وزارت خانه ها که تاکنون تجربه نشده است از ظرفیت بانوان استفاده نمود.»
فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی در گفتگو با مهر مشرق :
فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) گفت: دشمنان سعی در شکست و تخطئه راه و روش امام راحل (ره) دارند و برای این , سه ابزار تخفیف , تحریف و تضعیف را همزمان به کار گرفته اند که نمونه های عینی چنین پروژه ای که کاملا این روزها مشاهده می کنیم .
گفتگو با مسئولین تشکل های دانشجویی دانشگاه های بیرجند
دبیر انجمن اسلامی مستقل دانشگاه بیرجند با بیان اینکه درحقیقت تشکل‌ها سعی می‌کنند که دانشجویان را به رشد فکری برسانند، تصریح کرد: «از دیگر وظایف تشکل‌های دانشجویی اظهارنظر در مورد مسائل مختلف استانی و کشوری در مقاطع گوناگون است که تا حدودی توانسته‌اند واکنش‌ها و بازخوردهایی در میان مردم و مسئولان داشته باشند.»
آسیب شناسی عزاداری محرم در گفتگوي مهر مشرق با حجت الاسلام حسین سابقی
وحانی بایدغدغه فکری اش ترویج دین باشد، از نظر علمی به محتوای مطالب ارائه شده تسلط داشته باشد، در قالب ارائه تنها به قصه وغصه اکتفا نکند بلکه اصل باید رساندن پیام قرآن واهل بیت به مردم باشد ودر حاشیه از آنها استفاده کند.
جمشید پژویان؛
رئیس سابق مرکز ملی رقابت گفت: دولت با وجود اینکه از یک طرف پول را از مردم می‌گیرد از طرف دیگر زورش می‌آید آنها را به مردم بازگرداند