نمایش 1 - 10 از 44
گفتگو با مسئول بسیج دانش آموزی استان درباره فعالیت های این قشر
مسئول بسیج دانش آموزی استان گفت: اینکه به دانش آموزان میدان بدهیم رسالت و وظیفه ماست امروز باید برای دانش آموز مومن انقلابی متعهد مسیر را باز کنیم و هرجایی که کار را به آنها واگذار کردیم پیشرفت داشتیم.
گفتگوی مهر مشرق با پزشک جهادگری که عضو شورای شهر بیرجند است
این پزشک جهادگر افزود: « روستای چشمه‌بید یکی از مناطق حضور تیمهای پزشکی بود که حدود سه یا چهار کیلومتر با مرز فاصله دارد و مردم با شرایط سخت و از طریق کشاورزی و دامداری تأمین معاش می کنند، اما آرامش و صبر و محبتی که در بین مردم وجود دارد باعث ترغیب و حضور فعال گروههای جهادی شده به طوری که اگر نتوانم خدمت آن‌ها برسم خانواده‌های متعددی از این روستا به من مراجعه می‌کنند و پیگیر کار آن‌ها می‌شوم.»
گفتگوی مهر مشرق با مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان
در تاریخ داریم پیامبر(ص) تمام امور خود را در مسجد انجام می دادند، تمام اخبار و مطالب در مسجد نقل می شد و مکانی برای حل مشکل و گرفتاری های مردم وجود داشت.
گفتگوی مهر مشرق با مدیر مسئول پایگاه خبری خاورستان به بهانه روز خبرنگار
خبرنگاران به مطالبات مردم می رسند اما مطالبات خودشان را فراموش می کنند
دانشجویان جهادگر دانشگاه شریف در گفتگو با مهر مشرق
اگر برنامه های آموزشی ما برای چهار نفر از این تعداد دانش آموزانی که برنامه های آموزشی، فرهنگی این اردوی جهادی در مناطق محروم بهره لازم را ببرند و تاثیر خوبی در آینده آنها داشته باشد می تواند انقلابی به پا کند
گفتگوی مهر مشرق با نویسندگان کودک و نوجوان استان
سازمان‌ها به درستی پاسخگو نیستند و اگر بودند افرادی که استعداد نویسندگی دارند پیشرفت می کردند و استعدادشان کشف و شکوفا می‌شد.
معاون مهندسی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی:
هدف ما تنها انتقال ابعاد مختلف این حادثه به نسل امروز و نسل های آینده است. با این وجود برخی از اسناد و مطالبی که در مورد این حادثه منتشر شده و قابل دسترسی بود جمع‌آوری شده که با کمک و همراهی دوستان یک سیر محتوایی برای این موزه طراحی شده که مفهوم استکبار را از منظر قرآن و اهل بیت بیان می‌کنیم.
با وجودی که هزینه راهیان نور افزایش یافته است اما استقبال نه تنها کم نشده بلکه سفر راهیان نور در بین خانواده ها فرهنگ سازی شده است و بسیاری از خانواده برنامه مسافرتشان را برای حضور در راهیان نور برنامه ریزی می کنند.
مسوول بسیج سازندگی استان:
مناطق محروم خراسان جنوبی، امسال هم مانند سال های گذشته، میزبان گروه های جهادی است.
روایت علی دوستی از مبارزان انقلابی بیرجند از روزهای انقلاب
بعد از اتمام خدمت سربازی به خاطری که از راهنمایی علمای قم محروم نشوم در تهران ساکن شدم و زمینه فعالیتم در تهران فراهم شد.

صفحه‌ها