نمایش 1 - 10 از 22
گفتگو با مسئول بسیج دانش آموزی استان درباره فعالیت های این قشر
مسئول بسیج دانش آموزی استان گفت: اینکه به دانش آموزان میدان بدهیم رسالت و وظیفه ماست امروز باید برای دانش آموز مومن انقلابی متعهد مسیر را باز کنیم و هرجایی که کار را به آنها واگذار کردیم پیشرفت داشتیم.
گفتگوی مهر مشرق با خادمین حرم رضوی به مناسبت دهه کرامت
دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است، ابتدای دهه میهمان حضرت معصومه(س) در قم و پایان دهه میهمان آقا امام رضا(ع) در مشهد هرچند فاصله میلاد به ده روز می رسد اما فاصله این حرم تا آن حرم به ثانیه ای وصل است.
دانشجویان جهادگر دانشگاه شریف در گفتگو با مهر مشرق
اگر برنامه های آموزشی ما برای چهار نفر از این تعداد دانش آموزانی که برنامه های آموزشی، فرهنگی این اردوی جهادی در مناطق محروم بهره لازم را ببرند و تاثیر خوبی در آینده آنها داشته باشد می تواند انقلابی به پا کند
گفت و گو با بانوی فعال در پایگاه مسجد محله غفاری بیرجند
زهره علی آبادی یکی از بانوان علاقه مند فرهنگی است که سبب فعالیتهای خیرانه و ثمر بخش در محله می شود
معاون مهندسی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی:
هدف ما تنها انتقال ابعاد مختلف این حادثه به نسل امروز و نسل های آینده است. با این وجود برخی از اسناد و مطالبی که در مورد این حادثه منتشر شده و قابل دسترسی بود جمع‌آوری شده که با کمک و همراهی دوستان یک سیر محتوایی برای این موزه طراحی شده که مفهوم استکبار را از منظر قرآن و اهل بیت بیان می‌کنیم.
نگاهی به فعالیت های کانون مسجد صاحب الزمان (عج) روستای سرچاه تازیان بیرجند
وی با بیان اینکه هم اکنون معضل بسیاری از کارهای فرهنگی نبود انگیزه و افراد پا به کار است گفت:« مباحث مالی در فعالیتهای فرهنگی یک بخش کار است اما مهم تر از آن افراد با همت و با انگیزه است که مسئولیت پذیر باشند و در هرجایی کاری بر زمین مانده را انجام دهند که این افراد معمولا در مجموعه های فرهنگی کم هستند.
گفتگو با بانوی فیلم ساز استان به بهانه حضور در جشنواره عمار
فعلا به حوزه خاصی در فیلم سازی توجه ندارم چون نویسندگی آثارم برعهده خودم است قلمم، حوزه کاری ام را مشخص می کند. البته علاقه دارم کارهای کیفی بسازم و فیلم نامه هایی هم دارم اما به دلیل مسائل مالی نتوانستم بسازم.
گفتگو با مدیر کانون فرهنگی مسجد امام سجاد قاین
مدیر کانون فرهنگی مسجد امام سجاد قاین گفت:« در بحث جذب نوجوانان به مسجد، با حضور در مدارس و تشویق نوجوانان باعث جذب نوجوانان شده ایم، آموزش مکبر و موذن هم سبب جذب نوجوانان شده است.»
گفتگو با معصومه سادات جلیلی فعال حوزه زن و خانواده
فعالان حوزه زن و خانواده در استان: دولتها هم باید تلاش کنند با حمایت از خانواده نقش ارزشی زن را در جامعه نشان دهند که اگر دولت به وظایفی که برای حفظ و انسجام خانواده، دارد عمل نماید مشکلات زنان هم کاهش می یابد.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی با بیان اینکه نوروز 95تعداد 17 گروه محلات،و42 حلقه صالحین به مناطق محروم استان اعزام می شوند

صفحه‌ها