نمایش 1 - 10 از 51
گفتگو با حجت الاسلام عبادی درباره بودجه خراسان جنوبی در سال 97
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: «افزایش بودجه در ابتدا باید در خود دولت بیشتر بسته شود و ظرفیت مجلس تغییرات بسیار زیاد نیست.
گزارشی درباره تغییر و تحولات مدیریتی در طبس
این روزها خبر جابه جایی فرماندار طبس را زیاد شنیده ایم، به خصوص که اعضای شورای اسلامی شهر طبس با نوشتن نامه ای به استاندار خراسان جنوبی و درخواست تمدید ماموریت وی در این شهرستان سبب شدند که این موضوع رسانه ای شود و به گونه ای که استانداری خراسان جنوبی راغب نیست تا طلایی مقدم به ماموریت خود ادامه دهد.
میزگرد مهر مشرق به بهانه روز دانشجو با مسئولان تشکل های دانشجویی دانشگاه های استان
در این میزگرد ابوذر صلاحی، مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی، سجادی، نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند و دانیال مدبر عزیزی، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی به سوالات خبرنگاران مهر مشرق پاسخ داده اند. مشروح این گفتگو را می خوانید.
نقدی بر پست جدید استاندار سابق خراسان جنوبی در شهرداری تهران
البته این‌ نمونه قطره‌ای است از دریا، اما اگر مورد بی‎توجهی قرار گیرد و جنس انتصاب‌ها به این نحو باشد هیچ تضمینی نیست که خدمات به مردم مشروط به همسویی فکری و سیاسی خانواده ها با جریان حاکم باشد!
حاشیه ای بر تغییر مسئول عالی دولت در خراسان جنوبی در آغاز دولت دوازدهم
اولین اعتراضات رسمی و علنی به سخنان استاندار، در نمازجمعه 29 بهمن بیرجند توسط چند جوان انجام شد، آنان در نماز جمعه نسبت به این سخنان با سردادن شعارهایی واکنش نشان دادند.
گزارش مهر مشرق از گمانه زنی ها درباره تغییرات استانداری و انتظار مردم خراسان جنوبی از دولت
خراسان جنوبی به استانداری نیاز دارد که علاوه بر شناخت مشکلات مردم و استان، با نقاط قوت و ظرفیت‌های آن آشنا باشد و از طرف دیگر خود را وارد مسائل حاشیه‌ای بی‌مورد نکند
گزارش مهر مشرق از وضعیت نیمه تعطیل دفتر نمایندگی وزارت خارجه در خراسان جنوبی
جای تعجب دارد که در برخی استانهای کشور که تنها یک یا دو ساعت تا پایتخت فاصله دارند، تصویب نمایندگی وزارت امور خارجه در حال پیگیری است و احتمال تصویب آن هم وجود دارد اما در بیرجند با گذشت تقریبا 3 سال از فعالیت نمایندگی وزارت خارجه هنوز این موضوع محقق نشده است.
ضربات دو قطبی کردن جامعه به کشور در گفتگوی مهر مشرق با ائمه جمعه استان
دو قطبی سازی یا به عبارتی ایجاد فضای تقابل صدمات جبران‌ناپذیری را متوجه اتحاد جامعه می کند و جرقه‌ای برای تفرقه و چنددستگی اجتماعی می شود
بازخوانی اندیشه امام خمینی(ره) در گفتگو با کارشناسان دینی استان
رهبری چراغ هدایت جامعه می‌باشد و در رأس انقلاب و نظام علیرغم فتنه‌ها و توطئه‌هایی که دشمنان انقلابچه در داخل و چه در خارج داشته‌اند همواره به برکت رهنمودهای بجا و شایسته ایشان در طول عمر انقلاب کوچک‌ترین رخنه‌ای در نظام جمهوری اسلامی ایران رخ نداده است
گزارش خبری
آیت الله رئیسی با 65 درصد آرای مردم رتبه اول انتخابات ریاست جمهوری در استان بود

صفحه‌ها