آخرین اخبار

تاریخ : 13. آذر 1396 - 11:00   |   کد مطلب: 1973
آری این است رسالت سر بازی که وقتی سردارهای بی‌نام و نشان این سرزمین بی‌سر شوند، وقتی سردارهای این آب و خاک، با کمال خضوع و خشوع خود را فرزند و سرباز مولایشان بدانند برای تو طعم شیرین ولایت خودنمایی می‌کند و حق معنی می‌یابد.

به گزارش مهر مشرق، آغاز کلام به نام نامی او، او که تدبیر می‌کند و مالکیت بر عالم دارد، وعده می‌دهد و نصرت می‌نماید، فتح‌الفتوح است و ارزانی می‌دارد اما با بهایی گزاف. بهایی که داغ می‌گذارد و پس از آن جاودانه می‌گردد، اما ارزشمند است و هر چه گویی قیمت دارد و همیشه پر رهرو است و این روزها نیز بار دیگر با مقاومت منتظران پرواز، همزمان با هفته بسیج ثمر داد و افتخاری شد برای مسلمانان. نه مسلمانانی که دم از اسلام می‌زنند و در عمل بنیانگذار شجره خبیثه‌ داعش می‌گردند که حتی ذکرش خفت بار است، فتنه‌ای که شش سال از جان گرفتن آن می‌گذرد و این روزها به برکت حضور مردانی از جنس ارباب، شعله‌هایش خاموش می‌گردد.

فتنه‌ای که با خنثی شدن آن نعمتی نمایان گردید که بیان آن هم برای بسیاری از کوردلان دور از ذهن بود. اما برخی استوارتر از کوه، وهب‌وار در این راه قدم برداشتند تا بار دیگر در تبعیت از حکم مولایشان پیش‌قدم باشند. سخن از سبک‌بالانی است که در این برهه مانند هشت سال دفاع مقدس به برکت مادران پاکدامن این سرزمین برای دفاع از حریم بانوی مخدره کربلا، عازم مبارزه با غاصبانی شدند که با اقدامات وحشیانه‌شان از جمله سربریدن کودکان یا پوست کندن زنده زنده مردان در مقابل خانواده‌های خود، به اسارت گرفتن دختران و زن‌های بی‌گناه و تجاوز به آنان، سوزاندن زنده زنده افراد و ذبح دسته جمعی صدها جوان، بار دیگر جهالت تاریخ صدر اسلام را در اذهان احیا نمودند.

و ما چه بفهمیم یا نفهمیم چه به ریشخند بگیریم و چه به جد، سروقامتان این دیار با بصیرت لازم برای مبارزه با این توفان مسموم، در این راه قدم برداشتند و بار دیگر گوشه هایی از روز دهم را به تصویر کشیدند و به خرد و کلان عالم اسلام رساندند که اگر ولایی باشی حتی نباید از سر دریغ نمایی چرا که ولایی ماندن و رسیدن به مقصد بهایی گزاف می‌خواهد. غایتی که اگر چه پیروزی انقلاب و هشت سال دفاع جان برکف، مقدمه‌ای است برای تشکیل امت واحده اما روزبه روز می‌بایست شمار توفیقات بر صفحه تاریخ افزون گردد تا نشان دهد که این طریق را پایانی نیست بلکه روز به روز تشعشعات آن رخ می‌نمایاند و بر رهروان کوی دوست عیان می‌گردد. اما طی نمودن طریق برای یافتن سیمرغ، ظاهر و باطنی ملکوتی می‌خواهد که می‌بایست در راستای ولایت باشد تا نشان دهد که حق در شریان‌های این امت جوشش دارد و پایا خواهد ماند و اگر در این راه جوانان قربانی می‌شوند تنها و تنها نشان از حق بودن مسیر است و بس.

حقی که سربازان بسیار برای دفاع از آن شب‌ها نخفتند تا ناموسشان در امنیت باشد، امنیتی که بهای آن یتیم شدن کودکانی معصوم، بیوه شدن نوعروسان و دلخراش‌تر از آن بچه هایی که هنگام بازگشت از مدرسه، تصویر پدر خود را بر بالای در خانه مشاهده نمودند و این‌ها همه برای این بود که ایران نشود سوریه و عراق، ناموسمان به تاراج نرود، دینمان به غارت نرود، کشورمان نشود جولانگاه تروریست‌های خارجی داعشی، خاکمان نشود پایگاه جنایتکاران غربی و من و تو و ما در امنیت کامل به سر بریم.

آری این است رسالت سر بازی که وقتی سردارهای بی‌نام و نشان این سرزمین بی‌سر شوند، وقتی سردارهای این آب و خاک، با کمال خضوع و خشوع خود را فرزند و سرباز مولایشان بدانند برای تو طعم شیرین ولایت خودنمایی می‌کند و حق معنی می‌یابد. آنجا که پیر مکتب می‌گوید: «شهید حججی حجت خداوند در مقابل چشم همگان شد»، نشانگر  طریق حق است، حقی که فتح نهایی از آن اوست اگر چه با افرادی قلیل. آری اینجا سرزمینی است که خان نعمتش گسترده شده و آرزویی که روزگارانی فدایی‌های بسیار داشت محقق گردید و هر روز به برکات آن افزوده می‌شود تا منافقان بدانند که عمود این مکتب و مذهب ولایت است و تمام فتنه‌ها با تکیه بر پیشرفت‌های ظاهری در این راه، تنها و تنها با اعتقاد راسخ به اهل بیت علیهم السلام خنثی می‌گردد و باید گفت سردارهای بی‌نام و بی‌سر، این پیروزی و ملحق شدن به ارباب گوارایتان.

چرا که این پیروزی با شجاعت، معرفت و بصیرتِ تربیت‌یافتگان نهضت اسلام که مفتخر به چشیدن عصاره طهارت و معرفت گردیدند و اولین الفبای شهادت را برقاموس جنگ و رشادت انشا نمودند و به آیه شریفه« انّا فَتَحنا لَکَ فتحاً مُبینا» عینیت بخشیدند حاصل گردید و این رویه تا محو و نابودی داعش و داعش صفتان از صفحه روزگار استمرار خواهد یافت چرا که با نهایی شدن این پیروزی استراتژیک و تثبیت آن، اسرائیل شاهد قدرت‌نمایی رزمندگان مقاومت و فرزندان آخرالزمانی امام خمینی (ره) از «کربلا تا قدس» خواهد بود.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/