http://ommatevahed.com/

کانال سروش

آخرین اخبار

  • دود اعتماد به فرانسوی ها به چشم مردم خراسان جنوبی می رود
    جناب استاندار ما هم اکنون برندهای معتبر عطر ایرانی داریم که می توانند در این صنعت و حوزه گل های نرگس خوسف فعالیت کنند؛ چرا فرانسه؟
  • نگاهی به حواشی مراسم تودیع و معارفه فرماندار نهبندان
    مراسم تودیع و معارفه فرماندار نهبندان با حضور مسئولین استانی و شهرستان برگزار شد، در این مراسم، ماشاءالله کریمان‌خراسانی به عنوان فرماندار جدید نهبندان معرفی شد.
  • یادداشت
    یکی از مطالبات جدی نمایندگان برخی از شهرستانها تغییر فرمانداران بود و به طور شاخص نماینده قاین- زیرکوه و سربیشه - نهبندان به این نکته پافشاری داشتند، آغاز تغییرات فرمانداران از شهرستان قاین کلید زده شد و عابدی را جایگزین کهن ترابی کرد.

مطالب سیاسی

رئیس دیوان عالی کشور تاکید کرد:
حجت الاسلام مرتضوی مقدم با اشاره به نارضایتی مردم از برخوردهای بعضی افراد در دستگاه های اجرایی، گفت: باید مدیران لاابالی که با کم کاری، بی حوصلگی و بی توجهی نسبت به حقوق مردم بی تفاوت هستند تغییر کنند.
تحلیلی بر طرح ساخت مجتمع های گلخانه ای؛
اجرای طرح مجتمع های گلخانه ای؛ اشتباه یا درست؟
حال و روز ناخوش شهرک صنعتی قاین
سرنوشت واحدهای تولیدی قاین در ناکجا آباد
جریمه هایی که به دلیل تنبلی مدیران از جیب بیت المال می رود
فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی:
سردار قاسمی با اشاره به مشارکت اثربخش بسیج و سپاه در عرصه های امنیتی غیرمسلحانه، افزود: خدمات رسانی، سازندگی، محرومیت زدایی، اقدامات فرهنگی، امداد، نجات و پدافند غیر عامل نیز از مأموریت های بسیج و سپاه است.
بازدید استاندار از پروژه های نیمه تمام فرهنگی؛
بیرجند-استاندار خراسان جنوبی امروز بازدیدی از پروژه های نیمه تمام فرهنگی مرکز استان داشت که برخی با دستور شهرداری پلمب شده بود.
دانشگاه بیرجند یکی از دانشگاه های معتبر و نگین آموزشی شرق کشور محسوب می شود و اخیرأ طبق گفته «دکتر خامسان» رئیس دانشگاه بیرجند، به عنوان دانشگاه مادر استان در تلاش است تا سال 1404 در جایگاه 20 دانشگاه برتر کشور و جز یک هزار دانشگاه برتر جهان ‏قرار گیرد،اخیرأ دچار حاشیه های فراوان شده است.
افتخارآفرینی مردم خراسان جنوبی در یوم الله ۱۳آبان، بار دیگر آنها را در قاب دوربین ها و توصیف قلم های رسانه ای جهان قرار داد. دوبارهمردم این استان از هرگوشه و کناری به خیابانها آمدند تا حضورشان را در ورقی دیگر از تاریخ پر افتخار ایران اسلامی ثبت کنند.
استاندار خراسان‌جنوبی گفت: مابقی محور بیرجند-قاین از محل اعتبارات ماده ۵۶ تا پایان سال ۹۹ به بهره‌برداری خواهد رسید.
توجه یکباره مسولان دولتی به ورزش و جوانان در آستانه انتخابات
رئیس ستاد اقامه نماز کشور با بیان اینکه آمریکا بی‌سواد نیست بلکه بی‌اخلاق است، گفت: افتخار جمهوری اسلامی به معنویت است وگرنه انرژی هسته‌ای، پیشرفت‌های علمی و فناوری و تکنولوژی در همه کشورهای دنیا وجود دارد.
نور امید دستگاه قضای استان در دل تولید کنندگان و مردم
سال هاست که بحث جنگ اقتصادی دشمن در کشور مطرح است و در همین راستا چندین سال است که مقام معظم رهبری ، در تعیین شعار سال، مسیر و راهبرد اصلی را تلاش و تحول در حوزه اقتصاد تعیین می کنند و امسال هم بر رونق تولید ملی تاکید کردند.
درد بی درمان شمال شهر
واگذاری زمین بیمارستان شمال شهر نیازمند نگاه جهادی مسئولان
هر روز قیمت‌ها به خصوص در اقلام اساسی و معیشتی نرخی متفاوت دارد و شاید در این استان برخی کالاها به نسبت سایر استان‌ها گران‌تر هم باشد.
بازخوانی وضعیت پروژه تصفیه خانه بیرجند
وعده هایی که به سرانجام نمی‌رسد

صفحه‌ها

گزارش

تحلیلی بر طرح ساخت مجتمع های گلخانه ای؛
حال و روز ناخوش شهرک صنعتی قاین

طنز

برخي اقدامات جوان پسند دستگاه ها
تنی چند از عوامل مهم طلاق
الگوی مناسب جهت ساخت سریال مناسبتی ماه رمضان