http://ommatevahed.com/

کانال سروش

آخرین اخبار

  • دود اعتماد به فرانسوی ها به چشم مردم خراسان جنوبی می رود
    جناب استاندار ما هم اکنون برندهای معتبر عطر ایرانی داریم که می توانند در این صنعت و حوزه گل های نرگس خوسف فعالیت کنند؛ چرا فرانسه؟
  • نگاهی به حواشی مراسم تودیع و معارفه فرماندار نهبندان
    مراسم تودیع و معارفه فرماندار نهبندان با حضور مسئولین استانی و شهرستان برگزار شد، در این مراسم، ماشاءالله کریمان‌خراسانی به عنوان فرماندار جدید نهبندان معرفی شد.
  • یادداشت
    یکی از مطالبات جدی نمایندگان برخی از شهرستانها تغییر فرمانداران بود و به طور شاخص نماینده قاین- زیرکوه و سربیشه - نهبندان به این نکته پافشاری داشتند، آغاز تغییرات فرمانداران از شهرستان قاین کلید زده شد و عابدی را جایگزین کهن ترابی کرد.

مطالب سیاسی

معاون اول قوه قضاییه:
محسنی اژه ای گفت: امروز از طریق فضای مسموم مجازی برخی از مسائل مطرح می شود و متاسفانه دروغ های بسیاری را بین مردم پمپاژ می کنند که گاهی برای مردم مشتبه می شود لذا باید مردم توجه داشته باشند و اخبار را از طریق فضای مجازی دنبال نکنند.
معاون اول قوه قضاییه:
محسنی اژه ای با اشاره به آمار بالای تصادفات در خراسان جنوبی تاکید کرد: دادگستری به موضوع تصادفات جاده ای خراسان جنوبی ورود کند.
در یازدهمین سفر شهرستانی استاندار خراسان جنوبی انجام شد؛
در جلسه جمع بندی یازدهمین سفر استاندار خراسان جنوبی به خوسف ۵۵ مصوبه برای آبادانی و رونق این شهرستان مصوب شد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تاکید کرد:
آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه ائمه جمعه باید با سازکار جدید جریان امروز را شایسته هدایت کنند، گفت: در گام دوم انقلاب باید غوغاسالاری‌ها و شعارهای توخالی حذف شود و مردم با مشورت بهترین مسئولان را انتخاب کنند.
سرنوشت مصوبه های دولت برای خراسان جنوبی
در دوره جدید مدیریت استان خراسان جنوبی ، با حضور مهندس معتمدیان شاهد حضور برخی از وزرا، معاونین رئیس جمهور و معاونین وزرا به استان خراسان جنوبی هستیم هر چند مردم استان منتظر سفر مسئولان عالی رتبه اجرایی کشور به استان نیستند بلکه منتظر مصوبات و وعده های مسئولان به استان می باشند.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت: روستای خور یکی از قطب های خراسان جنوبی در بحث سنگ های نیمه قیمتی خواهد شد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه مساجد متصدی صادرات فرهنگ، ایمان و دین باشند، گفت: مسجد یک مرکز اندیشه توحیدی است که در جای خودش می تواند محصولاتش مشاور خوبی برای مسئولان باشد.
گزارشی از فعالیت آتش به اختیار دانشجویان در مناطق محروم استان؛
تعدادی از دانشجویان دانشگاه صنعتی بیرجند با حضور در روستاهای مرزی و محروم بخش درح شهرستان سربیشه به انجام فعالیت های عمرانی، فرهنگی و آموزشی و اشتغالزایی پرداختند.
گزارشی از جمع بندی سفر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به استان؛
اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معاون حقوقی و امور مجلس وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به همراه معاونین وزیر آموزش و پرورش به دعوت مجمع نمایندگان استان روز چهارشنبه وارد بیرجند شدند و از دانشگاه بیرجند، پیام نور خراسان جنوبی، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند، دانشگاه صنعتی بیرجند و اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی و مدارس استان بازدید کردند و در نشست جمع بندی مسائل و مشکلات مختلف آموزش عالی و آموزش و پرورش را مورد بررسی قرار دادند.
در نشست جمع بندی مسائل آموزش و پرورش خراسان جنوبی مطرح شد؛
ابطحی با بیان اینکه وضعیت آموزش و پرورش بیرجند از بقیه شهرستان‌های خراسان جنوبی نامناسب‌تر است، گفت: آموزش و پرورش بیرجند شبیه ماشینی است که همه جای آن صدا می‌دهد به جزء بوقش!
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: در شهرستان‌های نهبندان و سربیشه محصولاتی چون عناب، زرشک و زیتون تولید می‌شوند که نیازمند ایجاد صنایع بسته بندی و فرآوری هستند که متاسفانه در این بخش با کمبود نقدینگی مواجه هستیم.
امام جمعه بیرجند:
نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی با بیان اینکه بدترین نوع تهاجم برای نابودی جامعه اسلامی از خانواده‌ها و بدحجابی‌ها آغاز می شود، گفت: امروز دختران انقلاب بعد از ده‌ها سال با حیا و بانشاط فریاد ارزش حجاب و عفاف را سر می دهند.
گام های استوار استاندار
استاندار خراسان جنوبی سومین سفر خود را به شهرک صنعتی بیرجند، این بار با بازدید از 8 واحد صنایع شیمیایی داشت، بازدیدی که تمام مدیران مرتبط با بخش تولید، معتمدیان را در این بازدید همراهی کردند.
گزارشی از یک دوره متفاوت دانشجویی
دانشجویی دورانی زودگذر اما مهیج و پر از فزار و فرود است، روزگاری که برای برخی دانشجویان تجربه های جدیدی از زندگی جمعی و کارگروهی را به همراه دارد و برای برخی ها، تنها ارتقاء از مدرسه به فضایی دیگر است. در هر دانشگاه معمولا تعدادی تشکل و کانون و دفاتر انجمن های علمی دایر است که خیلی ها در این مجموعه ها ثیت نام و چند سال دانشجویی خود را علاوه بر تحصیل به کارگروهی و به نوعی تمرین مسئولیت پذیری و کار تحقیقی مشغول هستند.
رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس:
رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس گفت: افول آمریکا یک حقیقت مسلم است.

صفحه‌ها

گزارش

نگاهی به حواشی مراسم تودیع و معارفه فرماندار نهبندان
نگاهی به توقف فعالیت دفتر وزارت امور خارجه در بیرجند
سمانه خسروی
گفتگو با حجت الاسلام عبادی درباره بودجه خراسان جنوبی در سال 97
سنا مشرقی

طنز

برخي اقدامات جوان پسند دستگاه ها
تنی چند از عوامل مهم طلاق
الگوی مناسب جهت ساخت سریال مناسبتی ماه رمضان