http://ommatevahed.com/

آخرین شماره نشریه

در شماره 223مهرمشرق می خوانید؛

کانال سروش

آخرین اخبار

  • استاندار عنوان کرد:
    استاندار خراسان جنوبی گفت: با پیگیری انجام شده مقرر شد از طریق سازمان نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس در سال جاری و سال آینده بیش از ۴۵ میلیارد تومان هزینه حذف تمام بخاری های نفتی تامین و این اقدام به شکل فوری انجام پذیرد.
  • گزارش اختصاصی مهر مشرق از برگزاری شب فرهنگی خراسان جنوبی در جشنواره ملی چارسوق در تهران
    جشنواره ملی چارسوق ویژه شب فرهنگی استان های مختلف کشورکه به میزبانی برج میلاد تهران برگزار می شود، چهارشنبه شب میزبان خراسان جنوبی بود تا جاذبه های گردشگری و تاریخی استان در معرض نمایش عموم گذاشته شود.
  • گزارشي از نقاشي تصاوير شهدا بر روي ديوارهاي شهر بيرجند به بهانه برگزاري کنگره شهدا
    اين طراحي ها که چند سالي است رونق يافته به آن ديوار نگاري مي گويند. آثار ديوار نگاري را همه مردم شهر مي بينند، و برخلاف آثاري که يک هنرمند در آتليه اش و براي دل خودش کار مي کند و کاري به نظر ديگران ندارد

مطالب اجتماعی

رهبر معظم انقلاب فرمودند: جنتلمن های پشت میز مذاکره تروریست های فرودگاه بغداد هستند.
با این ۱۰ راهکار، بدون کمک خارجی اقتصادایران را نجات دهید
یک کارشناس بخش مسکن مطرح کرد؛
غلامی گفت: اتخاذ مالیات بر خانه‌های خالی سبب عرضه مسکن به بازار می‌شود و مالیات بر عایدی سرمایه از افزایش شدید قیمت‌ها جلوگیری می‌کند و سبب می‌شود مسکن به کالای سرمایه‌ای تبدیل نشود تا بتوان با آن سفته‌بازی کرده و جلوی سوداگران گرفته شود.
صدای اعتراض والدین با درخواست پول از دانش آموزان
سرانه مدرسه یک سال است اختصاص نیافته است
امام جمعه اسفدن:
امام جمعه اسفدن گفت: باتوجه به نزدیک شده ده فجر هنوز مصوبات سفر استاندار که قرار بود اجرایی شود بر زمین مانده و عملیاتی نشده است.
امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه شهید سلیمانی همیشه خود را سرباز ولایت می دانست،گفت: برخی از مسئولین در مقابل حل مشکلات به جای اطاعت از ولایت و اعتماد به خدا حل آن را در تعامل و گفتگوی با دشمن می دانند.
مردم استان برای کمک به سیل زدگان سیستان آستین همت خود را بالا زدند.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از مردم استان برای حضور گسترده در راهپیمایی حمایت از اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار، دعوت کرد.
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی خبر داد
جوینده گفت: یک موکب از استان خراسان جنوبی به همراه 30 نفر از موکب‌داران جهت خدمات‌رسانی به مناطق سیل‌زده استان سیستان‌وبلوچستان اعزام و در شهرستان دلگان مستقر شدند.
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی مطرح کرد
هنری گفت: جمع آوری کمکهای مردم نوع دوست استان از روز گذشته توسط رده های مختلف بسیج و سپاه در استان آغاز و یک کامیون آرد ارسال شده است.
معاون توسعه و مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی:
معاون توسعه و مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت: :مرکز 59مرکزنیکوکاری، 21کمیته های امداد و پایگاه های ثابت و سیار مستقر کمیته امام امام خمینی (ره) درسراسر استان آماده کمک های نقدی و غیر نقدی هم استانی ها و خیرین برای کمک به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان هستند.
مسؤول سازمان بسیج رسانه خراسان‌جنوبی گفت: براساس فرمایش رهبری از وظایف مهم رسانه‌ها ارائه نقشه‌های شوم استکباری و روشنگری به مردم و آحاد جامعه است که خوشبختانه در این خصوص رسانه‌های استان خوش درخشیدند.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
آیت الله عبادی گفت: مسئولانی که اعتبارات و کارهای اصلی در دست آنها است در مورد فضای مجازی تجدید نظر کرده و شبکه و فضای مجازی را از دست دشمن خارج کنند چراکه در این صورت به استقلال و امنیت خواهیم رسید.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان‌جنوبی گفت: بیش از 16 میلیارد تومان کمک توسط مراکز نیکوکاری خراسان‌جنوبی جمع آوری شده است.
در راستای انعکاس مشکل اسماء در رسانه های خراسان‌جنوبی خیران برای تامین هزینه عمل قلب این کودک پنج ساله پای کار آمدند.

صفحه‌ها

شهدای مشرق

طنز

برخي اقدامات جوان پسند دستگاه ها
تنی چند از عوامل مهم طلاق
الگوی مناسب جهت ساخت سریال مناسبتی ماه رمضان