http://ommatevahed.com/

آخرین شماره نشریه

در شماره 223مهرمشرق می خوانید؛

کانال سروش

آخرین اخبار

  • گزارشی از فعالیت های آستان قدس رضوی در استان به بهانه یک سالگی تاسیس دفتر این نهاد در بیرجند
    وی از دیگر برنامه‌های فرهنگی توسط آستان قدس در خراسان جنوبی، تشکیل 20 کانون مساجد برای بررسی وضعیت محلات و شناسایی مستضعفین و محرومین منطقه، دانست و تاکید کرد:« از این میزان 12 کانون در مرکز استان فعالیت می‌کند و باقی در شهرستان‌های استان دایر شده است.»
  • گزارشی از اردوی جهادی روحانیون در مناطق محروم خراسان جنوبی
    بنا به فرمایش امام (ره) سلاح تبلیغات برنده‌تر از سلاح جنگ است. حضور روحانیون در اردوی جهادی پیوند واقعی کار عملی و فرهنگی است، کار جهادی مختص لباس و یا یک قشر نبوده و همه افراد می‌توانند در این امر مقدس شرکت کنند و حضور روحانیون در این اردوی جهادی در منطقه مرزی درح تأثیر زیادی بر روح و روان مردم دارد و این امر عظمت و جایگاه امر جهادی را می‌رساند.
  • گفتگو با مسئول بسیج دانش آموزی استان درباره فعالیت های این قشر
    مسئول بسیج دانش آموزی استان گفت: اینکه به دانش آموزان میدان بدهیم رسالت و وظیفه ماست امروز باید برای دانش آموز مومن انقلابی متعهد مسیر را باز کنیم و هرجایی که کار را به آنها واگذار کردیم پیشرفت داشتیم.

مطالب فرهنگی

رهبر معظم انقلاب فرمودند: جنتلمن های پشت میز مذاکره تروریست های فرودگاه بغداد هستند.
با این ۱۰ راهکار، بدون کمک خارجی اقتصادایران را نجات دهید
یک کارشناس بخش مسکن مطرح کرد؛
غلامی گفت: اتخاذ مالیات بر خانه‌های خالی سبب عرضه مسکن به بازار می‌شود و مالیات بر عایدی سرمایه از افزایش شدید قیمت‌ها جلوگیری می‌کند و سبب می‌شود مسکن به کالای سرمایه‌ای تبدیل نشود تا بتوان با آن سفته‌بازی کرده و جلوی سوداگران گرفته شود.
صدای اعتراض والدین با درخواست پول از دانش آموزان
سرانه مدرسه یک سال است اختصاص نیافته است
امام جمعه اسفدن:
امام جمعه اسفدن گفت: باتوجه به نزدیک شده ده فجر هنوز مصوبات سفر استاندار که قرار بود اجرایی شود بر زمین مانده و عملیاتی نشده است.
مردم استان برای کمک به سیل زدگان سیستان آستین همت خود را بالا زدند.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از مردم استان برای حضور گسترده در راهپیمایی حمایت از اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار، دعوت کرد.
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی خبر داد
جوینده گفت: یک موکب از استان خراسان جنوبی به همراه 30 نفر از موکب‌داران جهت خدمات‌رسانی به مناطق سیل‌زده استان سیستان‌وبلوچستان اعزام و در شهرستان دلگان مستقر شدند.
مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی مطرح کرد
هنری گفت: جمع آوری کمکهای مردم نوع دوست استان از روز گذشته توسط رده های مختلف بسیج و سپاه در استان آغاز و یک کامیون آرد ارسال شده است.
معاون توسعه و مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی:
معاون توسعه و مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت: :مرکز 59مرکزنیکوکاری، 21کمیته های امداد و پایگاه های ثابت و سیار مستقر کمیته امام امام خمینی (ره) درسراسر استان آماده کمک های نقدی و غیر نقدی هم استانی ها و خیرین برای کمک به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان هستند.
مسؤول سازمان بسیج رسانه خراسان‌جنوبی گفت: براساس فرمایش رهبری از وظایف مهم رسانه‌ها ارائه نقشه‌های شوم استکباری و روشنگری به مردم و آحاد جامعه است که خوشبختانه در این خصوص رسانه‌های استان خوش درخشیدند.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
آیت الله عبادی گفت: مسئولانی که اعتبارات و کارهای اصلی در دست آنها است در مورد فضای مجازی تجدید نظر کرده و شبکه و فضای مجازی را از دست دشمن خارج کنند چراکه در این صورت به استقلال و امنیت خواهیم رسید.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان‌جنوبی گفت: بیش از 16 میلیارد تومان کمک توسط مراکز نیکوکاری خراسان‌جنوبی جمع آوری شده است.
مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه انصارالرضا(ع)خبرداد:
مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان جنوبی گفت: "جشنواره رسانه ای ابوذر" همزمان با دهه مبارک فجر امسال در استان برگزارمی شود.
گلایه تولیدکنندگان ازمصوبات کاغذی ستاد رفع موانع تولید در استان

صفحه‌ها

شهدای مشرق

طنز

برخي اقدامات جوان پسند دستگاه ها
تنی چند از عوامل مهم طلاق
الگوی مناسب جهت ساخت سریال مناسبتی ماه رمضان