http://ommatevahed.com/

کانال سروش

آخرین اخبار

  • افتخارآفرینی ورزشكار بيرجندي در مسابقات دانشجویان جهان
    ملی پوش بیرجندی تیم ملی تیراندازی، این بار هم قول داده بود خوش رنگ ترین مدال را بگیرد و گرفت، مانند روزی که قبل از رفتن به بازی های آسیایی اینچئون به خبرنگاری که از او پرسیده بود چه هدفی از شرکت در این مسابقات دارد، با اعتماد به نفس گفته بود:« تنها برای رسیدن به مدال طلا به کره جنوبی می رود!»
  • نایب قهرمانی تیم منیزیم فردوس در اولين حضوردر لیگ برتر هندبال باشگاه‌هاي كشور وصعود به جام باشگاه‌هاي آسيا از آن خبرهای خوب هفته گذشته ورزش خراسان جنوبی بود و نشان داد که در صورت توجه و سرمایه گذاری جوانان ورزشکار استان می توانند به افتخارات بزرگی دست پیدا کنند.

مطالب ورزشی

مهم ترین مشکلات سالن های ورزشی نهبندان استاندارد نبودن ابعاد زمین، فاصله ی نزدیک خطوط میدان به دیوارها و نبود رختکن برای ورزشکاران است.
حضور ضعیف مدیران ارشد وزارت ورزش و جوانان در خراسان جنوبی/شناسایی اماکن ورزشی بدون استفاده
استاندار خراسان جنوبی عنوان کرد
استاندار خراسان جنوبی خواستار شناسایی اماکن ورزشی بدون استفاده شد و گفت: حضور مدیران ارشد وزارت ورزش و جوانان در خراسان جنوبی کمرنگ و مورد نقد است.
90 درصد اماکن ورزش روستایی خراسان جنوبی بلا‌استفاده‌اند‌
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی:
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با اشاره به تجهیز 190 خانه ورزش روستایی استان گفت: به دلیل عدم کارشناسی لازم در احداث اماکن ورزش روستایی بیش از 90 درصد این اماکن بلا‌استفاده‌اند.
خراسان جنوبی میزبان مسابقات قهرمانی و انتخابی تیم ملی اسکیت رول‌بال کشور است
23 تا 24 مهر ماه جاری
رئیس هیئت اسکیت خراسان جنوبی گفت: 23 تا 24 مهرماه جاری مسابقات قهرمانی و انتخابی تیم ملی اسکیت رول‌بال کشور در بیرجند برگزار می‌شود.
«بهروزیان» قهرمان مسابقات پینگ‎پنگ امیدهای بیرجند شد
رئیس هیئت پینگ‌پنگ خراسان جنوبی:
رئیس هیئت پینگ‌پنگ خراسان جنوبی گفت: در مسابقات پینگ‎پنگ قهرمانی امیدهای شهرستان بیرجند میلاد بهروزیان بر سکوی نخست ایستاد.
برگزاری نخستین دوره مسابقات اسکیت نمایشی سرعتی در خراسان جنوبی
رئیس هیئت اسکیت خراسان جنوبی خبر داد
رئیس هیئت اسکیت خراسان جنوبی گفت: نخستین دوره مسابقات اسکیت نمایشی سرعتی خراسان جنوبی برگزار شد.
به مناسبت هفته پهلوانی مسئولان استان از زورخانه امیر عرب بیرجند بازدید کردند.
رئیس فدراسیون هندبال کشور خبر داد
رئیس فدراسیون هندبال کشور از انتخاب مردم فردوس به عنوان تماشاگر نمونه هندبال کشور در جشن بزرگ هندبال خبر داد.
10 تا 13 مردادماه
بیست و نهمین دوره مسابقات بدمینتون قهرمانی رده نونهالان پسر کشور از دهم تا سیزدهم مردادماه جاری در خراسان جنوبی برگزار می‌شود.
برای دومین بار؛
برای دومین بار، نجمه خدمتی "بانوی قهرمان تیراندازی جهان" و دارنده ۵ مدال از بیست و هشتمین دوره مسابقات یونیورسیاد جهانی در کره جنوبی مدال هایش را تقدیم شهدا کرد.
افتخارآفرینی ورزشكار بيرجندي در مسابقات دانشجویان جهان
ملی پوش بیرجندی تیم ملی تیراندازی، این بار هم قول داده بود خوش رنگ ترین مدال را بگیرد و گرفت، مانند روزی که قبل از رفتن به بازی های آسیایی اینچئون به خبرنگاری که از او پرسیده بود چه هدفی از شرکت در این مسابقات دارد، با اعتماد به نفس گفته بود:« تنها برای رسیدن به مدال طلا به کره جنوبی می رود!»
رئیس هیئت تیراندازی خراسان جنوبی گفت: در بیست و هشتمین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان نجمه خدمتی نخستین مدال طلای کاروان ورزشی ایران را به نام خود ثبت کرد.
نایب قهرمانی تیم منیزیم فردوس در اولين حضوردر لیگ برتر هندبال باشگاه‌هاي كشور وصعود به جام باشگاه‌هاي آسيا از آن خبرهای خوب هفته گذشته ورزش خراسان جنوبی بود و نشان داد که در صورت توجه و سرمایه گذاری جوانان ورزشکار استان می توانند به افتخارات بزرگی دست پیدا کنند.

صفحه‌ها

طنز

برخي اقدامات جوان پسند دستگاه ها
تنی چند از عوامل مهم طلاق
الگوی مناسب جهت ساخت سریال مناسبتی ماه رمضان