تاریخ : 12. مهر 1394 - 11:17   |   کد مطلب: 1185
رئیس هیئت اسکیت خراسان جنوبی گفت: 23 تا 24 مهرماه جاری مسابقات قهرمانی و انتخابی تیم ملی اسکیت رول‌بال کشور در بیرجند برگزار می‌شود.
خراسان جنوبی میزبان مسابقات قهرمانی و انتخابی تیم ملی اسکیت رول‌بال کشور است

به گزارش مهر مشرق ، مهدی پاکرو امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس اظهار داشت: در راستای شناسایی و پرورش استعدادهای بالقوه، معرفی ظرفیت و پتانسیل ورزشی منطقه، برای نخستین‌بار خراسان جنوبی میزبان مسابقات قهرمانی اسکیت رول‌بال و انتخاب تیم ملی بزرگسالان کشور شد.

وی با اشاره به برگزاری این مسابقات طی روزهای 23 تا 24 مهر ماه جاری در بیرجند افزود: پیش‌بینی می‌شود حدود هفت تیم اسکیت در بخش آقایان و چهار تیم نیز در حوزه بانوان در این مسابقات شرکت کنند.

رئیس هیئت اسکیت خراسان جنوبی از فعال بودن این رشته تکنیکی و مفرح ورزشی در 11 شهرستان استان خبر داد و گفت: طی ارزیابی انجام شده هیئت اسکیت شهرستان طبس به ریاست مسعود فتوت به عنوان برترین هیئت ورزشی و رئیس هیئت شهرستان‌های خراسان جنوبی معرفی شده است.

پاکرو تصریح کرد: در سال جاری بیش از 800 اسکیت‌باز در خراسان جنوبی سازماندهی شده‌اند و این رقم نسبت به سال گذشته از رشد 25 درصدی برخوردار بوده است.

وی یادآور شد: به مناسبت گرامیداشت عید سعید غدیر یک دوره مسابقات اسکیت قهرمانی شهرستان طبس در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد که از نفرات برتر با لوح سپاس و حکم قهرمانی تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/ک

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/