تاریخ : 28. دى 1393 - 20:24   |   کد مطلب: 119
رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام خراسان جنوبی عنوان کرد
بیرجند قطب مچ‌اندازی کشور/ طبس میزبان قوی‌ترین مردان کشور
رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام خراسان جنوبی به برگزاری مسابقات قوی‌ترین مردان ایران در دهه فجر به میزبانی طبس اشاره کرد و گفت: بیرجند به عنوان قطب مچ‌اندازی کشور مطرح است.

به گزارش مهر مشرق ،به نقل از خبرگزاری فارس، محمدامین محمدپرست، بعد از ظهر امروز در دیدار اعضای هیئت بدنسازی و پرورش اندام خراسان جنوبی با بهرام عزیززاده‌مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان، اظهار داشت: این هیئت بیشترین تعداد ملی‌پوش استان را تحویل جامعه ورزشی داده است

وی با اشاره به ظرفیت و پتانسیل‌های سخت‌افزاری و نرم افزاری خراسان جنوبی، افزود: سال 92 میزبان نخستین دوره قوی‌ترین مردان ایران در شهرستان قاینات بوده‌ایم و نیمه دوم بهمن‌ماه امسال نیز در شهرستان طبس این رویداد بزرگ ورزشی با حضور 150 ورزشکار سراسر کشور تکرار می‌شود.

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام خراسان جنوبی تصریح کرد: شهرستان بیرجند با کسب چندین دوره قهرمانی در رشته مچ‌اندازی به عنوان قطب این رشته ورزشی مطرح است و در صدد برگزاری مسابقات قهرمانی آن در استان هستیم.

محمدپرست یادآور شد: برگزاری نخستین دوره مربیگری بدنسازی بانوان خراسان جنوبی بعد از تهران و نخستین سمینار معرفی و آموزش اصول رشته فیزیک مدلینگ بدن در کشور از جمله برنامه‌های کاربردی و نوآوری‌های این هیئت در سطح استان‌ها است.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات پرورش اندام خراسان جنوبی در بهمن‌ماه جاری به میزبانی بشرویه و میزبانی مسابقات فیزیک بدن در نخستین روز بهمن‌ماه از دیگر برنامه‌های این هیئت در کوتاه مدت است.

 

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/