تاریخ : 28. دى 1393 - 20:32   |   کد مطلب: 124
دبیر هیئت شطرنج خراسان جنوبی گفت: سکونشینان مسابقات قهرمانی شطرنج بانوان شهرستان بیرجند در هشت رده سنی معرفی شدند.

به گزارش مهر مشرق ،به نقل از فارس، جواد میزانی اظهار کرد: مسابقات قهرمانی شطرنج بانوان بیرجند در هشت رده سنی در محل تالار شطرنج این شهر برگزار شد، در این مسابقات 53 شطرنج‌باز در پنج دور به روش سوئیسی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
دبیر هیئت شطرنج خراسان جنوبی تصریح کرد: در رده زیر هشت سال زهرا زارعی قهرمان شد، در رده سنی زیر 10 سال عاطفه زراعت‌کار بر سکوی نخست ایستاد، در رده سنی زیر 12 سال ملیکا الوداع رتبه نخست را کسب کرد، نگار زارعی نایب قهرمان شد و مرضیه شاهدادی در جایگاه سوم ایستاد.

وی خاطرنشان کرد: در رده سنی زیر 14 سال، عالیه اژدری، محدثه صباغی و غزل خسروی مقام‌ اول تا سوم را کسب کردند، در رده سنی زیر 16 سال کوثر امیری، مهرنوش آرمند و فاطمه حسنی رتبه‌های برتر را به‌دست آوردند.
میزانی ادامه داد: در رده سنی زیر 18 سال مرضیه ذابحی قهرمان شد، سیما عارفی نایب قهرمانی را از آن خود کرد و حنانه حسین‌پور در جایگاه سوم قرار گرفت، در رده سنی زیر 20 سال آیلین میراب‌شبستری رتبه نخست را کسب کرد، زهرا صباغی در جایگاه دوم ایستاد و  فاطمه نوفرستی سوم شد.

دبیر هیئت شطرنج خراسان جنوبی یادآور شد: در رده سنی بالای 20 سال میترا یاری مقام اول را از آن خود کرد، مریم باقری رتبه دوم را به‌دست آورد و نرجس علی‌پور به مقام سوم رسید.
میزانی یادآور شد: در مراسم اختتامیه مسابقات قهرمانی شطرنج بانوان شهرستان بیرجند با حضور مسئولان ورزشی و اداری از نفرات برتر با لوح سپاس، حکم قهرمانی و جوایز ارزنده‌ای تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/