آخرین اخبار

تاریخ : 6. بهمن 1394 - 12:55   |   کد مطلب: 1401
جانشین سازمان بسیج فرهنگیان کشور گفت: جنگ ما، جنگ عقیده است و ملت ایران مقاومت می‌کنند، می‌جنگند و هرچه آن‌ها را ملامت کنند، نمی‌ترسند و ثابت قدم هستند.

به گزارش مهر مشرق ، ازخاورستان، عباس مطهری جانشین سازمان بسیج فرهنگیان کشور پیش از ظهر امروز در شورای عالی بسیج فرهنگیان خراسان‌جنوبی گفت: مقام معظم رهبری، خط امام خمینی رحمه‌الله‌علیه را تبیین کردند و فرمودند تمام فرمایشات امام خمینی رحمه‌الله‌علیه را مطالعه و بررسی کرده و آن‌ها را تطبیق دهید که همان، نظر امام می‌شود.

 

وی افزود: افرادی که روزی پیرو خط امام خمینی رحمه‌الله‌علیه بودند، امروز با خاطره‌سازی و علامه‌سازی خط امام و استکبارستزی، خودکفایی و وابسته‌نبودن انقلاب اسلامی را تحریف می‌کنند.

 

جانشین سازمان بسیج فرهنگیان کشور متذکر شد: باید اهل مراجعه به صحیفه نور و آثار شهید مطهری بود تا موضع امام خمینی رحمه‌الله‌علیه در خصوص مسائل مختلف دریافت کرد.

 

مطهری گفت: بازار اسلام تقلبی، اسلام وهابی و تکفیری داغ شده است تا مسلمانان را منحرف کنند اما فقط، اسلام ناب محمدی پایدار است.

 

وی بابیان‌اینکه امام خمینی رحمه‌الله‌علیه انقلاب اسلامی را نقطه شروع انقلاب جهانی حضرت مهدی عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف دانستند افزود: برخی از اقداماتی که انجام می‌دهیم مانند برگزاری اردوهای مختلط و کنسرت‌ها و اینکه برخی افراد اعلام می‌کنند "ما مسوول بهشت بردن مردم نیستیم"، مقدمه ظهور امام زمان(عج) نیست.

 

جانشین سازمان بسیج فرهنگیان کشور تصریح کرد: جنگ ما، جنگ عقیده است و ملت ایران مقاومت می‌کنند، می‌جنگند و هرچه آن‌ها را ملامت کنند، نمی‌ترسند و ثابت قدم هستند.

 

مطهری بابیان‌اینکه ملت ایران در مقابل تمام دنیای استکبار ایستاده است اظهار کرد: امروز ایالت‌های منفصل آمریکا در منطقه، یکی پس از دیگری از آمریکا جدا می‌شوند.

 

وی گفت: برخی افراد خوششان نمی‌آید از فتنه حرف بزنیم، از مرگ بر آمریکا خوششان نمی‌آید و این افراد، کالاهای آمریکایی را در ایران باز می‌کنند به گونه‌ای که فروشگاه لباس زنانه آمریکایی در ایران افتتاح شده است و شرکت نوشابه آمریکایی با شرکت نوشابه ایرانی قرارداد امضا کرده است.

 

جانشین سازمان بسیج فرهنگیان کشور تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی، تغییر رفتار سیاسی در ایران را بهتر از خیزش مردمی می‌دانند و اعلام می‌کنند آمریکا و اسرائیل از رفتار گذشته خود عذرخواهی کنند و بگویند مسیر امام خمینی(ره) خلاف مسیری است که امروز جمهوری اسلامی ایران طی می‌کند که به وسیله تحریف خط امام، قصدِ نابودی انقلاب اسلامی را دارند.

 

مطهری گفت: بیش از 12 هزار نفر در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کردند که در بین این افراد، قاتل، فتنه‌گر و افرادی که از زندان آمده بودند، حضور داشتند چراکه با بالارفتن تعداد ردصلاحیت شده‌ها، شورای نگهبان را مورد هجمه قرار دهند.

 

وی خاطرنشان کرد: زیادبن‌ابیه تا زمانی که در اردوی امام علی علیه‌السلام بود، به امیرالمؤمنین وفادار بود اما گول خورد و در طرف دشمن قرار گرفت.

 

جانشین سازمان بسیج فرهنگیان کشور گفت: پیامبر اسلام(ص) به زبیر لقب سیف‌الاسلام دادند اما چون صلاحیت نداشت، امام علی علیه‌السلام به او مسوولیت نداد.

 

مطهری تصریح کرد: فرمان مقام معظم رهبری در خصوص برجام اجرایی نشد و ریشه همه چیز را درآوردیم اما طرف مقابل، فقط وعده داد و تحریم‌ها برداشته نشد.

 

وی بابیان‌اینکه مقام معظم رهبری فرمودند به توان مردم تکیه کنید اظهار کرد: چگونه می‌شود مردم ایران می‌توانند موشک‌هایی بسازند که تنِ اسرائیل را به لرزه درآورد اما نمی‌توانند خودرو بسازند؟! چگونه می‌شود فاز پارس جنوبی با دستان این مردم و فرزندان انقلاب اسلامی ساخته می‌شود اما در دیگر موارد کاری انجام نمی‌شود؟!

 

جانشین سازمان بسیج فرهنگیان کشور متذکر شد: مشکل اینجاست که چشم ما به دست بیگانه است و این در صورتی است که هرجا بر توان داخلی تکیه کردیم، به خصوص در توان نظامی، پیشرفت کردیم.

 

مطهری بابیان‌اینکه رأی مردم در نظام اسلامی تعیین کننده است خاطرنشان کرد: امام علی(ع) از سوی خدا معرفی شد اما چون مردم در کنار ایشان نبودند، حکومت اسلامی تشکیل نشد.

 

وی بابیان‌اینکه هیچ رئیس جمهوری در آمریکا تاکنون خلاف سیاست‌های کلی این کشور عمل نکرده است گفت: شورای نگهبان نظارت استصوابی دارد و در چارچوب وظایف قانونی خود، به دور از جناح و حزب‌بازی عمل می‌کند.

 

جانشین سازمان بسیج فرهنگیان کشور بابیان‌اینکه برخی افراد اعلام می‌کنند سلام بر بازرگان‌ها، اوباما را مؤدب می‌دانند اما حزب‌اللهی‌ها، مؤمن و انقلابی را تندرو می‌دانند تأکید کرد: نمی‌شود امام را دوست داشت و خود را پیرو ایشان دانست اما به دشمنان را قبول کرد.

 

مطهری گفت: در نشریات آموزش و پرورش از استکبارستیزی مطلبی درج نمی‌شود.

 

وی تصریح کرد: اگر ولایت لب تر کنند، مردم می‌توانند چه کنند و همانگونه که در فتنه 88 تکلیف را روشن کردند، در مقابل ایادی استکبار محکم می‌ایستند.

 

جانشین سازمان بسیج فرهنگیان کشور گفت: پاسدارانی که تفنگداران آمریکایی را دستگیر کردند و برای انقلاب اسلامی عزت آوردند به قدری مظلوم واقع شدند که هیچ‌کس از آن‌ها تشکر نکرد اما برای برجام جشن گرفتند.

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/