تاریخ : 11. دى 1395 - 9:34   |   کد مطلب: 1641
یعنی در زمان مسئولیت شما از لوت سفیدآبه تا میدان فرودگاه ریل گذاری شده و از آن طرف هم از کوههای خضری تا گردنه ثمن شاهی کارهای خط آهن به پایان رسیده بعد این استاندار جدید توی این پنج ماه نتوانسته است همین مقدار اندک را تکمیل کند و شما حالا دارید انتقاد می کنید؟!

به گزارش مهر مشرق ، با سلام و خداقوت خدمت همه شما عزیزان، صبح گرم و خشک زمستانی تان بخیر باد انگار نه انگار که چلۀ زمستان استنه برفی نه بارانی نه یخی نه سرمایی، خدا عاقبت کار ما مردم مظلوم خراسان جنوبی را بخیر کند با این مسئولین نابغه ای که داریم! حتماً می پرسید برف و باران چه ربطی به مسئولان دارد؟ درست است اما این یکی خیلی به آنها ارتباطی ندارد البته همچنین بی ارتباط هم نیست، اما دعای الان بنده بابت تعجب از صحبتهای یکی از مسئولان عزیز است که چند روز پیش افاضه فرموده اند.

 

البته ایشان از مسئولان سابق هستند. معاون استاندار قبلی به تازگی به انتقاد از استاندار فعلی و عملکرد دولت تدبیر و امید پرداخته و اعلام نموده که هیچ کاری خصوصاً در زمینه راه آهن صورت نگرفته است. از کرامات شیخ ما چه عجب پنجه را باز کرد و گفت وجب! عجب روزگاری است، تا چند ماه قبل که ایشان سمت داشتند در استان که اوضاع گل بود و بلبل! حالا به یک باره ورق برگشته و اوضاع نابسامان شده است؟! یعنی واقعاً کار راه آهن ظرف همین مدت چند ماه روی زمین مانده است؟یعنی در زمان مسئولیت شما از لوت سفیدآبه تا میدان فرودگاه ریل گذاری شده و از آن طرف هم از کوههای خضری تا گردنه ثمن شاهی کارهای خط آهن به پایان رسیده بعد این استاندار جدید توی این پنج ماه نتوانسته است همین مقدار اندک را تکمیل کند و شما حالا دارید انتقاد می کنید؟! عزیز برادر یک حرفی بزنید و یک انتقادی بکنید که لااقل خنده مان نگیرد حالا به گریستن که عادت کرده ایم.

 

مگر در زمانی که شما سمت مهم معاونت استانداری را بر عهده داشتید چقدر از این مهم صورت گرفته است؟یا پروژه های دیگر را چقدر تکمیل کرده و سر و سامان داده اید که حالا نوبت راه آهن شده است. چطور آن زمان که همه کارها خوابیده و پروژه ها در خواب زمستانی بود لبان مبارک را  به گلایه باز نکردید معاون محترم!؟

 

از قدیم گفته اند یک سوزن به خودتان بزنید بعد یک جوالدوز به استاندار،  خودتان چه گلی به سر ملت زده اید که حالا از این استاندار انتقاد می کنید؟ واقعاً گاهی اوقات از برخی صحبتهای برخی از مسئولین انسان شاخ در می آورد! بله عزیزان من، از بس تعجب کرده بودم از سخنان این مسئول سابق و منتقد فعلی و نتوانستم با خودم هضم و جذمش کنم، گفتم با شما در میان بگذارم شاید تدبیری اندیشیدید به هر حال امید ما همیشه به تدبیر شما مردم همیشه در صحنه است والا از دیگ تدبیر دولت که ظاهراً آبی گرم نخواهد شد. چایی رعفرونی حسابی دم کشیده است فنجانها را بدهید که وقت نوشیدن است.

 

انتهای پیام/خ

 

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/