تاریخ : 26. دى 1395 - 12:52   |   کد مطلب: 1655
اما از آنجایی که ملت لودر و کمپرسی ندارند، بنیاد محترم مسکن هم لطفی نموده و اجرای پروژه را بر عهده گرفته منوط به اینکه پول خود را تمام و کمال و بدون یک پاپاسی تخفیف از جیب ملت دریافت دارد.

به گزارش مهر مشرق ، دوستان سلام صبح گرم زمستانی تان بخیر باد. مثل اینکه امسال سر آسمان سودای سرما ندارد. انگار نه انگار که اینجا سردترین نقطه ایران بوده است. کلاً زمستان امسال یک طوری شده است که برخی از جوانان با تیپ کاملاً زمستانی با پلیور و کاپشن و ژاکت و پالتو می آیند بیرون و برخی دیگر از جوانان هم با همان تیپ تابستانی خودشان یعنی با تیشرت و پیراهن! و جالب اینجاست که همگی این بزرگواران هم از دمای هوا رضایت خاطر دارند. ولی خودمانیم این تغییرات عجیب و غریب اقلیمی روی همه چیز تأثیر گذاشته است و جای خیلی چیزها دارد با همدیگر عوض می شود. تا چایی زعفرونی دم می کشد مثالی را خدمت شما عرض کنم. در اخبار هفته گذشته استان آمده بود که در روستای فورگ از توابع شهرستان درمیان، سدی را سالها پیش قرار بوده دولت بسازد و مثل هزاران پروژه دیگر در کشور به بهانه نبود بودجه از زیر کار شانه خالی کرده و البته دارد شانه خالی می کند. از طرفی قنات روستا هم در حال خشک شدن است و خطر مهاجرت مردم در کمین! بنابراین اهالی روستا همت کرده و یکصدمیلیون تومان پول بر اساس سهم هر کس از قنات جمع آوری کرده و شروع به ساختن سد کرده اند. اداره محترم منابع طبیعی هم لطف بزرگی کرده و نظارت بر کار ملت را برعهده گرفته است.

اما از آنجایی که ملت لودر و کمپرسی ندارند، بنیاد محترم مسکن هم لطفی نموده و اجرای پروژه را بر عهده گرفته منوط به اینکه پول خود را تمام و کمال و بدون یک پاپاسی تخفیف از جیب ملت دریافت دارد. واقعاً جالب است دوستان، دوره آخر الزمان که می گویند به گمانم همین الان باشد. جای چیزها و آدمها و مناصب دارد با هم عوض می شود. یواش یواش ملت باید خودمان را آماده کنیم که علاوه بر تامین بودجه مورد نیاز برای شهرها و پروژه ها و.... یک پول تو جیبی هم به دولت بدهیم، خوبیت ندارد دم انتخابات دستش تنگ باشد. اصلاً از استاندار محترم تقاضا داریم در راستای این جلسات خصوصی که برای تامین منافع استان با رئیس جمهور و معاونانش می گیرید به نمایندگی از مردم ستم دیده خراسان جنوبی به دولت اکیداً سفارش کنید که مشغول الذمه خواهند بود اگر پول لازم داشته باشند و به مردم خراسان جنوبی چیزی نگویند. اصلاً جیب ما و جیب شیخ حسن ندارد والا! از طرفی از شما مردم فهیم و با بصیرت هم میخواهم که آستین همت بالا زده و کم کم به فکر پول برای اجرای پروژه راه آهن شرق کشور باشید. علی الحساب یک، یکصدوده هزار میلیارد تومانی جمع کنید برای راه آهن، اگر کم بود که دوباره از شما پول می گیریم اگر کافی بود که چه بهتر و اگر انشاا... اضافه آمد به عنوان کادوی تولد می دهیم به دولت تدبیر و امید! البته حواستان باشد برای اینکه خدای نکرده در روحیه شان تأثیر منفی نگذارد باید بگوییم این هدیه را بابانوئل برای تان فرستاده! هرچند کریسمس هم که تمام شده، اصلا می توانیم بگوییم این کادوی ولنتاین مردم خراسان جنوبی به دولت است! این طوری هم کار راه می افتد و هم در نزد خدا ریا نکرده ایم و هم اینکه خدای نکرده روحیۀ نازک نارنجی دولت تضعیف نمی شود. بسم ا... یا علی چایی زعفرونی را بزنید به بدن تا برویم سراغ جمع کردن پول از جیب خالی ملت بدبخت!

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/