آخرین اخبار

تاریخ : 4. بهمن 1395 - 13:08   |   کد مطلب: 1670
دولخ باد/49
لطفا عینک بزنید!
« تقریبا هیچ!» پس هموطنان عزیز در جای جای سرزمین پهناور خراسان جنوبی! فردا صبح که از خانه هایتان بیرون می آیید، لطفا عینک بزنید!

به گزارش مهر مشرق ، دولخ باد این هفته را ماجراهای عینک و عینکیان به پا کرده اند. همان هایی که نمی توانند پیشرفت ها و موفقیت ها را ببینند. همان هایی که ریاست محترم جمهور خطاب به آنان گفتند:«عینک بزنید!» اگر عینک بزنید دیگر مشکل آبی در خراسان جنوبی نخواهد بود.اگر عینک بزنید دیگر جاده های مرگی در استان نخواهید یافت.اگر عینک بزنید چرخ تمام کارخانه های استان به گردش در می آید.اگر عینک بزنید تمام واحدهای تجاری و تولیدی استان فعال خواهد شد.اگر عینک بزنید سفره هایتان پر زرق و برق خواهد بود.اگر عینک بزنید چرخ زندگی شما خواهد چرخید مثل چرخ سانتریفیوژها.اگر عینک بزنید همه چیز پسا برجام و نیک فرجام خواهد بود.اگر عینک بزنید ریل های آهن می بینید و صدای بوق قطار در استان را خواهید شنید.اگر عینک بزنید در بیمارستان های خراسان جنوبی انواع متخصصان را می بینید.اگر عینک داشته باشیم اعتبارات در این استان تخصیص یافته خواهد بود.اگر عینک به چشم داشته باشیم کشاورزی استان مثل صنعت آن پررونق خواهد بود.

 

به نظر می رسد با توجه به هجمه منتقدان درباره مشکلات استان  در خراسان جنوبی، اگر میکروسکوپ و یا تلسکوپ هایی در هر شهر و روستای استان قرار گیرد، بهتر ملت خواهند توانست خوبی ها و پیشرفت ها را به نظاره بنشینند و دیگر مشکلی نخواهند دید. پس این پیشنهاد را به مسئولان خراسان جنوبی از این ستون داریم که به جای هر کاری و قبل از هر کاری برای هر شهر و روستایی در خراسان جنوبی یک میکروسکوپ و تلسکوپ تهیه کنید تا مشکلی دیگر نباشد. اگر هم امکان این خرید ها و امکانات به روز و اساسی وجود ندارد، از برای هر شهر و روستای استان چند عینک تهیه کنید. از همین نوع عینک های خوش بینی! جنسش از نوع عینک هایی باشد که ریاست دولت دارند و پیشنهاد داده اند.

 

حتما در جنس آن دقت شود تا خدای نکرده این عینک از آن نوع بد بینی نباشد!«افراد عینکی خوش بین تر هستند.» این می تواند جدید ترین نظریه روان شناسی هم باشد. از فردا تمام اعضای دولت عینکی خواهند شد و ما هم باید در استان کم نیاوریم و عینک بزنیم. اگر آن ریاست بانک مرکزی عینک می داشت درباره دستاورده های برجام نمی گفت:« تقریبا هیچ!» پس هموطنان عزیز در جای جای سرزمین پهناور خراسان جنوبی! فردا صبح که از خانه هایتان بیرون می آیید، لطفا عینک بزنید!

 

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/