تاریخ : 19. بهمن 1395 - 8:14   |   کد مطلب: 1695
چای زعفرونی
این مردم نازنین!
دوستان می بینید ثمرات برجام به خراسان جنوبی هم رسید و ما هم قرار است ایرباس سوار شویم و پز بدهیم. حالا منتقدان آقای روحانی بگویند برجام دستاوردی نداشت؟ واقعا باید به چشم هایشان شک کرد که هواپیمای به این عظمت را نمی بینید، ثمره و میوه بالاتر از این! دیگر چه می خواهید،من هم با روحانی موافقم که دوستان باید به یک چشم پزشک حاذق مراجعه کنند و گرنه عیب از برجام که میوه اش یعنی همان ایرباس 321 مانند آفتاب تابان می درخشد نیست.

به گزارش مهر مشرق ، سلام دوستان، چایی را گذاشته ام دم بکشد،  خوب هستید؟خوش می گذرد؟ البته با تدابیری که دولت تدبیرو امید انجام داده است مگر می شود خوش نگذرد و همه چیز رو به راه نباشد، نمی شود دیگر، هر چقدر هم خودمان بخواهیم به خودمان سختی بدهیم، دولت نمی گذارد و می خواهد ما مرفه بی درد باشیم، بی درد بی آبی، بی درد جاده های مرگ وبی درد هزار تا درد دیگر. برایتان از تدبیر جدید دولت تدبیر و امید بگویم، واقعا آدم می ماند این همه تدبیر که امید را زنده می کند و سبب شده تا در شرقی ترین نقطه ایران جایی که حتی آب خوردن هم نداریم، سرخوش از زندگی باشیم، از کجا فوران کرده است.

داستان ایرباس 321 را که می دانید، همان ثمره برجام که سلفی گرفتن با آن می ارزد به تمام تحریم هایی که قرار بود برود پی کارش اما همچنان مانده است.طبق قراری که مسئولان محترم گذاشته اند  این هواپیما قرار است در دهه فجر دو بار به بیرجند سفر کند و مسافران بیرجند – تهران را جابجا کند، همان اولین هواپیمایی که ثمره و میوه برجام بود و چند هفته پیش با دود کردن اسپند فردودگاه مهرآباد به زمین نشست و چه جشنی برپا شد که نگو، اما هر چه باشد دولت روحانی تدبیر کرده که مزه این میوه برجام زیر زبان مردم خراسان جنوبی هم برود. به همین خاطر هم قرار است مسافران استانمان که تا پیش از این با فوکرهای عصر حجر و تکان دهنده جابجا می شدند، حالا یک سفر لاکچری داشته باشند و آب تو دلشان تکان نخورد.

دوستان می بینید ثمرات برجام به خراسان جنوبی هم رسید و ما هم قرار است ایرباس سوار شویم و پز بدهیم. حالا منتقدان آقای روحانی بگویند برجام دستاوردی نداشت؟ واقعا باید به چشم هایشان شک کرد که هواپیمای به این عظمت را نمی بینید، ثمره و میوه بالاتر از این! دیگر چه می خواهید،من هم با روحانی موافقم که دوستان باید به یک چشم پزشک حاذق مراجعه کنند و گرنه عیب از برجام که میوه اش یعنی همان ایرباس 321 مانند آفتاب تابان می درخشد نیست. عیب از دوستان منتقد است که پر توقع هستند و گرنه اگر آنها هم مانند ما مردم خراسان جنوبی کم توقع بودند و به قول نماینده نهبندان مطالبه گر نبودند و ساکت و خموش، مشکلی در مملکت نداشتیم. توصیه می کنم دوستان غلط گیر که  هی از دولت ایراد می گیرند، کمی قناعت پیشه کنند و اینقدر طماع نباشند و سعی کنند مانند ما در خراسان جنوبی ریاضت را پیشه کنند. کمی هم خودشان را در سختی و تحریم بگذارند و اینقدر نخواهند مرفه بی درد باشند. اصلا فلسفه زندگی همین است که آدم سختی بکشد تا آبدیده و مرد شود.

خودتان بهتر می دانید که ما در خراسان جنوبی کم به خودمان سختی نمی دهیم. البته این سختی ها و مصائب اصلا و ابدا ربطی به دولت ندارد و حسن روحانی با آن کلید جادویی اش به یک اشاره بخواهد  قفل مشکلات استان مان را باز می کند، طوری که سطح رفاه خراسان جنوبی با نروژ که بیشتر رفاه را مردمش دارند هم برابری کند و خراسان جنوبی بشود یک استان رفاه زده که مردمی مرفه دارد. خب اما می دانید ما خودمان نمی خواهیم که رفاه زده باشیم و می خواهیم درد محرومان عالم را با تمام وجود حس کنیم و با آنها همدردی کنیم.اصلا چه معنی دارد که در کشورهای قحطی زده آفریقا مردمش آب برای خوردن نداشته باشند، بعد ما اینجا در خراسان جنوبی آب ظرف شستن مان هم معدنی باشد، اصلا چه معنی دارد هندی ها آن قدر تلفات در جاده ها بدهند و ما اینجا اتوبان داشته باشیم. همین خاطر هم درد بی آبی و جاده های خطرناک را به جان می خریم تا درد همسایه یادمان نرود !مشکلات دیگر هم داریم دقیقا به همین خاطر است، نه به خاطر خدای نکرده کم کاری و بی مسئولیتی مدیران. چایی دم کشید بفرمائید، اصلا بدون قند بخورید تا قناعتمان چشم منتقدان رفاه طلب روحانی را ناکار کند که این ایرباس غول پیکر را نمی توانند ببینند! 

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/