تاریخ : 9. اسفند 1395 - 12:16   |   کد مطلب: 1714
لی جالب است برگزاری کنسرت های موسیقی آنچنانی هزینه برای دولت ندارد، ولی بزرگداشت های معنوی شهداء هزینه بر است. راستش را بخواهید دوستان بنده الان کمی سرگیجه گرفته ام یکی باید مرا مانند چراغ پریموزهای قدیم روشن کند...

به گزارش مهر مشرق ،  سلام دوستان صبح زیبای شما بخیر و شادی، ماه نوروز آمد و نشاط و سرزندگی با خودش آورد. امسال به لطف پروردگار و نزولات آسمانی که جاری شد، بهار سرسبز و خوبی خواهیم داشت. برایتان چای زعفرونی فرد اعلاء بار گذاشته ام، تا دم بکشد مقداری با هم گپ بزنیم. راستش بنده متحیر مانده ام اندر احوالات این آقای استاندار، یک سری حرف ها و بیاناتی می فرمایند که گاهاً برق سه فاز که چه عرض کنم جریان الکتریکی تولیدی در نیروگاه سیکل ترکیبی قاین را با نهایت شدت از کلۀ آدم می پراند. ایشان یک بار در عوض خوشحالی از ساخت بیمارستان مجهز در فردوس در دوران انقلاب اسلامی، فرموده بودند که این بیمارستان غیرکارشناسی ساخته شده و نیاز به آن نبوده است.

 

 

چند وقت پیش هم ساخت بیمارستان دوم قاین با 150 هزار نفر جمعیت را غیر کارشناسی اعلام کرده و آن را از اولویت خارج کردند. این حرف های استاندار دقیقاً مثل این می ماند که یک پژو با 150 کیلومتر سرعت در اتوبان حرکت کند و یک دفعه و به ناگهان دنده بزند و تخته گاز در خلاف جهت حرکت کند. تازگی هم حتماً شنیده اید که در جمع هنرمندان استان چه افاضاتی فرموده اند! بنده وقتی صحبتهای ایشان را شنیدم پلاسکوی افکارم فرو ریخت، مگه میشه، مگه داریم!

 

یک مقام دولتی آن هم از نوع بلند پایه اش، آن هم در یک حکومت اسلامی، و آن هم در سرزمینی که مردمانش به نجابت، پاکی، ولایت مداری و دینداری شهرۀ شهر هستند! چنین ریلکس و رله از رقص مختلط زن و مرد بگویند. کم مانده بود که ایشان بفرمایند رقصی چنین میانۀ میدانم آرزوست. جناب استاندار اگر چنین آرزویی دارید بهتر است مثل اختلاس گر معروف جناب م-ر-خ شما هم به کانادا مهاجرت کنید تا شاید آنجا هنر را آنگونه بیابید که تمایل دارید. وگرنه اینجا هنر و هنرمند در جهت پاسداشت میراث خون شهداء برنامه اجرا می کنند و بس. راستی حرف جالب دیگر آقای استاندار هم مخالفت ایشان با برگزاری یادواره های شهداء بوده است!

 

خیلی جالب است برگزاری کنسرت های موسیقی آنچنانی هزینه برای دولت ندارد، ولی بزرگداشت های معنوی شهداء هزینه بر است. راستش را بخواهید دوستان بنده الان کمی سرگیجه گرفته ام یکی باید مرا مانند چراغ پریموزهای قدیم روشن کند، تا بلکه روشن فکر شوم و سخنان آقای استاندار را بفهمم، وگرنه با عقل سلیم عادی، نمی توان از عرایض ایشان پندی گرفت. آخر یکی نیست بگوید جناب استاندار مگر اینجا محلۀ گل و بلبل هست، مگر همه چیز رو به راه و رو به رشد است! مگر چهاردانگ، دو دانگ زندگی مردم تأمین است که حالا فقط مانده، مشکل رقص مختلط! آقاجان این حرفها فایده ای ندارد الکی اوقات تلخی می کنیم و سر خودمان را درد می آوریم، فنجان هایتان را بدهید که چایی دم کشیده است.

 

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/