آخرین اخبار

تاریخ : 23. تير 1397 - 10:53   |   کد مطلب: 2095
برخي اقدامات جوان پسند دستگاه ها
پسته، مايو، بند دره...
مدرضا اسدی، مسئول تنظیم سند راهبردی جوانان در خراسان جنوبی گفت: «دستگاه‌های زیادی مربوط به جوانان هستند اما نمی‌دانند چه کاری باید انجام دهند.» در همین راستا دستگاه های مربوط به جوانان عصبانی شده و ضمن تکذیب این ادعا، برخی برنامه های خود را جهت اعتلای جوانان عزیز اعلام کردند:

به گزارش مهر مشرق ، محمدرضا اسدی، مسئول تنظیم سند راهبردی جوانان در خراسان جنوبی گفت: «دستگاه‌های زیادی مربوط به جوانان هستند اما نمی‌دانند چه کاری باید انجام دهند.»

در همین راستا دستگاه های مربوط به جوانان عصبانی شده و ضمن تکذیب این ادعا، برخی برنامه های خود را جهت اعتلای جوانان عزیز اعلام کردند:

۱. تعبیه ی نمادین یک مشت پسته در جیب ده جوان که قلیان می کشیدند، جهت نهادینه کردن فرهنگ استفاده از تنقلات سالم به جای قلیان. لازم به ذکر است در هر مشت پسته، یک عدد پسته ی شور هم وجود داشته تا جوانان برای پیدا کردنش سرگرم شوند.

۲. برگزار کردن قرعه کشی برای اهدای ده عدد مایوی رایگان به ده جوان بیرجندی، جهت تشویق جوانان به استفاده از استخر و توجه به ورزش شنا.

۳. اهدای بسته ازدواج آسان به جوانان دم بخت جهت تشویق جوانان به تشکیل خانواده. این بسته شامل یک جفت آینه و شمعدان، یک شاخه نبات و یک سی دی آهنگ های شاد می باشد.

۴. تقبل هزینه ی رفت و برگشت چهار جوان هنرمند بیرجندی به بند دره با تاکسی سمند، جهت گسترش فرهنگ گردشگری میان جوانان.

۵. تقدیر از پنج بازاری ریش سفید و با تجربه استان، جهت تشویق جوانان به کار و تلاش.

۶. توزیع بیست عدد شیپور میان جوانان جهت شادی بعد از تساوی ایران و پرتغال. این شیپور ها بعد از مراسم شادی، صحیح و سالم به اداره های مربوطه تحویل داده شد.

۷. دانلود بیست فیلم شاد و مفرح با حضور احمد پور مخبر و حمید لولایی برلی پخش از صدا و سیمای استان، جهت ایجاد لحظات شاد برای جوانان.

این ها تنها گوشه ای از خدمات بی بدیل برخی دستگاه ها، برای جوانان عزیز بود.

گفتنی است جهت تقدیر از مدیرانی که این برنامه های سازنده را برای جوانان اجرا کردند، سفر ده روزه ی رامسر برای این مدیران مهیا گردید.

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/