آخرین اخبار

تاریخ : 12. خرداد 1398 - 17:40   |   کد مطلب: 2146
رئیس دستگاه قضا:
تهدیدات به فرصت تبدیل شوند
رئیس قوه قضاییه که به خراسان چنوبی سفر کرده بود در دور ورود مورد استقبال نماینده ولی فقیه در استان ، استاندار و جمعی از مسئولان قرار گرفت و پس از آن در مزار شهدای بیرجند به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد. نماینده مردم استان در ادامه با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه با آیت ا... عبادی دیدار کرد

به گزارش مهر مشرق ، آیت ا... رئیس در این دیدار  با تاکید بر اینکه برای رونق اقتصادی و تولید باید امنیت اقتصادی ایجاد شود که منوط به مبارزه با فساد اقتصادی است، گفت: مجلس قوانینی برای بستن منافذ فساد داشته باشد و بحث نظارت بر کنترل قیمت ها عملی شود.

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه همه کسانی که امروز دغدغه دین، اسلام و نجات انسانها را دارند باید به قدس بیندیشند، افزود: روز قدس نمادی در مقابل مستکبرین و بودن در کنار مظلومان عالم محسوب می شود.

وی با اشاره به اینکه هر چه مردم بیشتر در این اجتماعات حضور یابند مسئولیت مسئولین را مضاعف می کند، ادامه داد: انتظار مردم این است که همه تهدیدها تبدیل به فرصت ها شود و انتظار مردم به حق است که وضعیت اقتصادی بهبود یابد و اقتصاد از دست برخی افراد سوءاستفاده گر بیرون آید.

رئیس قوه قضائیه با اشاره به اینکه تهدیدات بسیار پیچیده ای دشمن بهم زده است، گفت: مردم می بینند که در میدان عمل این توانایی وجود دارد تا تهدیدها به فرصت ها تبدیل شود و گره ای از مشکلات باز کنیم.

آیت ا...رئیسی با بیان اینکه کار با تعامل همه دستگاه ها پیش باید برود، افزود: هر جا به مردم و جوانان میدان دادیم شاهد موفقیت بودیم و با تعامل همه بخش ها از این شرایط می توانیم با مدیریت جهادی موفقیت بیرون بیاییم.

رئیس قوه قضائیه با توجه به اینکه خودمان را در مقابله با موانع نبازیم، ادامه داد: دست خودمان را از دست های دیگر برتر بدانیم و توانمندی های خود را باور داشته باشیم و همه مشکلات وجود دارد اما ما هم توان مقابله با آنان را داریم.

وی با بیان اینکه از ظرفیت دستگاه قضایی در جهت منویات رهبری استفاده خواهیم کرد، گفت: برای رونق اقتصادی و تولید باید امنیت اقتصادی ایجاد شود که منوط به مبارزه با فساد اقتصادی است و ما باید فضا برای سرمایه گذاری و کارآفرینی در کشور امن کنیم.

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه از یک سوراخ چندین بار گزیده شده ایم، افزود: از یک منفذ به اقتصاد ما ضربه زدند نباید اجازه دهیم منافذ برای مفسدین باز شود و مردم احساس اجرای عدالت در جامعه داشته باشند و امیدواریم مجلس قوانینی برای بستن منافذ فساد داشته باشد و بحث نظارت بر کنترل قیمت ها عملی شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به مردم اجحاف نشود چون افرادی فرصت طلب به دنبال این هستند تا جیب خود را پر کنند و امیدواریم همه بخش ها تلاش کنند تا مشکلی در زندگی مردم وجود نداشته باشد.

آیت‌ا... سید علیرضا عبادی  هم  در دیدار با ‌رئیس قوه قضائیه اظهار داشت: انتصاب به جای شما که از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت گرفت باعث ایجاد جرقه ‌امید در دل مردم شد زیرا آرمان بزرگ انقلاب که همان اجرای عدالت می‌باشد، چهره آن در نیروی قضائی است لذا امید است با توفیقات الهی محقق شود.

وی افزود: بیان کرد: اگر در این مقطع با همدلی، همکاری و احساس مسئولیت، جلوی یک سری فسادها، کارهای سیاسی افراطی، سوء استفاده های اقتصادی و تخلف‌های اداری گرفته شود مشکلات قابل حل خواهد بود، زیرا ما در شرایطی نیستیم که این فشارهای اقتصادی بتواند ما را به زانو درآورد لذا مشروط به کار درست بابرنامه و باعدالت است.

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/