آخرین اخبار

تاریخ : 12. خرداد 1398 - 17:59   |   کد مطلب: 2149
امام جمعه فردوس عنوان کرد: متاسفانه تاکنون حرکت انقلابی وجهادی از سوی دولت برای حل شدن مشکلات دیده نشده است.

به گزارش مهر مشرق ، حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا بابایی ماهانی‌نژاد ضمن اشاره به شعار امسال مبنی بر "رونق تولید"، گفت: در دیداری که رهبر معظم انقلاب با سران سه قوه ومسئولان کشور در ابتدای سال جاری داشتند شاهد حمایت بسیار خوب رهبر معظم انقلاب از دولت بودیم.

وی افزود: امام خامنه ای در این دیدار فرمودند "باید پشت سر دولت حرکت کرده و آنها را کمک کنیم"؛ دولت باید در احترام متقابل به رهبر معظم انقلاب یک حرکت انقلابی و جهادی از خود نشان داده و جوان‌گرایی که ایشان بر آن تاکید کرده‌اند را در جامعه محقق سازد.

امام جمعه فردوس حل شدن مشکل بیکاری و محقق شدن رونق تولید را وظیفه مهم دولت دانست و افزود: اولین وظیفه دولت این است که جوان‌ها را به کار وتلاش دعوت کرده ودر بهره‌گیری از نیروهای جوان پیش قدم شود.

حجت الاسلام بابایی ماهانی‌نژاد بیان‌کرد: با توجه به حمایت رهبر معظم انقلاب از دولت، مسئولان نیز باید دستورات ایشان را اجرایی کنند.

وی تصریح کرد: متاسفانه تاکنون حرکت انقلابی وجهادی از دولت دیده نشده است.

امام جمعه فردوس تاکید کرد: دولت در اهمیت دادن به جوان‌ها؛ فراهم کردن زمینه کار و تلاش آنها در جامعه، اقتصاد مقاومتی و ظرفیت‌های درون، یاس از بیرون و توجه به کشورهای غربی کوتاهی کرده است.

حجت الاسلام بابایی ماهانی‌نژاد یادآورشد: متاسفانه همچنان بحث مذاکره در دولت مطرح بوده و این سم محض است.

وی افزود: رهبر انقلاب از مسئولان خواستند ترسی نداشته، با شجاعت پیش رفته و اعتماد به دشمن و بیرون نکنند؛ این خواسته‌های مهم باید عملیاتی شود.

امام جمعه فردوس تصریح کرد: عملکرد دولت را انقلابی و در جهت اقتصاد مقاومتی که رهبر انقلاب سال‌های سال به آن تاکید کرده‌اند؛ نمی‌بینیم.

حجت الاسلام بابایی ماهانی‌نژاد بیان‌کرد: تقاضای ما این است که دولت برای احترام متقابل و جبران محبت رهبرمعظم انقلاب در حمایت از دولت، به جوانها بها داده و زمینه اشتغال آنها را فراهم کند.

وی ضمن تاکید بر حضور موثر جوان‌ها در عرصه‌های مختلف اجتماعی، گفت: در پیشرفت هسته ای ایران، نانوتکنولوژی، دانشگاهی جوان‌ها بودند که توانستند موفقیتی برای کشور کسب کنند.

حجت الاسلام بابایی ماهانی‌نژاد با بیان ‌این‌که باید برنامه‌های مدون برای حل مشکل بیکاری از سوی ارائه شود، افزود: از سوی دولت باید جوان گرایی شود و افراد نخبه و مستعد در استانداری، ادارات مختلف زمینه های مختلف صنعتی و تولیدی به کار گرفته شوند.

وی یادآورشد: این وظیفه دولت است تا زمینه کار و رونق تولید را در فضای جامعه ایجاد کند تا در سالی که به نام رونق تولید نام گذاری شده است شاهد تحقق این خواسته مهم در جامعه باشیم.

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/