آخرین اخبار

تاریخ : 14. خرداد 1398 - 19:02   |   کد مطلب: 2152
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت و بینش سیاسی مقام معظم رهبری در همه حوزه‌های کلان ملی و فرا ملی بی‌نظیر است، این را خود دشمنان نظام هم اذعان دارند.

به گزارش مهر مشرق ،«فرهاد فلاحتی» ضمن تسلیت سالروز رحلت امام خمینی(ره)، گفت: امام راحل با بینش قوی سیاسی که داشتند، خیلی از مسائل سخت افزاری که آن زمان بود، مانند دفاع مقدس را به بهترین شکل مدیریت کردند.

نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دوران رهبری مقام معظم رهبری یک دوره طلایی در تاریخ سیاسی کشور است، اظهار داشت: ایشان یک انسان عارف، با اخلاق و رهبری سیاسی که بهترین و قوی ترین مدیریت را در دنیای پر تلاطم امروز از ایشان شاهد هستیم.

وی  با بیان اینکه از زمان انتصاب مقام معظم رهبری تا امروز ذره‌ای نمی توان در راهبردها و مدیریت‌های استراتژیک و حوزه‌های کلان ملی و فرا ملی، رهبری ایشان را به چالش کشید، چراکه بهترین مدیریت‌ها را در حوزه‌های مختلف داشتند، گفت: در تمامی حوزه‌ها حتی دشمنان نظام به مدیریت بسیار خوب مقام معظم رهبری اعتراف دارند.

فلاحتی ادامه داد: طبق اعتراف خود دشمنان نظام، نمی توان بر زندگی رهبری، روند هدایت ها و حمایت هایی که از جمهوری اسلامی دارند، راهبردهای نظام، مباحث هسته ای و مربوطه به فتنه 88 و مسائل متعددی که رهبری داشتند، نکته ای وارد کرد و همه آنها اعتراف دارند که بهتر از این نمی شده مدیریت کرد و ما هم در داخل این را به طور شفاف لمس می کنیم.

مشکلات کشور بدلیل بی‌توجهی به منویات مقام معظم رهبری است 

وی افزود: در طول این چهل سال هر جا جمهوری اسلامی از نقطه بلند و روشن خودش افتاده و یا به آن نرسیده است، بدلیل بی توجهی مسئولان به فرمایشات رهبری بوده و اینکه در آن مسیری که ایشان روشن کردند و تذکر داده اند حرکت نکرده ایم.

نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس با بیان اینکه شرایطی که رهبری در طول 30 سال گذشته تا امروز داشتند، برخی از فرازهای تاریخ ما از دوره امام راحل سخت‌تر بوده و ایشان با شرایط سخت تری مواجه بودند، گفت: خیلی از مسائل را که در رهبری امام راحل بعد از پیروزی انقلاب نگاه می کنیم، معمولا فتنه‌های سخت افزاری است مانند جنگ تحمیلی که دشمن و نیروهای او مشخص است، اما رهبری مقام معظم رهبری، در فضای نرم افزاری و با جنگ فرهنگی مطرح است، این شناخت و مدیریت کردن آن سخت تر است.

فلاحتی گفت: فضای غبارآلود فتنه 88 و فتنه های مختلف، مباحث نفوذ و جاسوسی در کشور و موارد اقتصادی و غیره همه اینها مباحث نرم افزاری است که از طرف دشمن برای کشور طرح می شود که شناخت آنها سخت است.

وی افزود: با این شرایط جنگ نرم دشمن؛ رشد علمی کشور، خوداتکایی، مسائل دفاعی و غیره خوب بوده و ما حالت پیش رونده داشته ایم و لذا خدا را شاکر هستیم که خدا چنین رهبر فرزانه ای را به ما لطف کرده است که در چنین دنیای پرتلاتم که کشورها مورد هجمه دشمنان هستند اما ایران اسلامی با هوشمندی مقام معظم رهبری در امنیت است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه تمام جاهایی که کشور به بن بست خورده است و یا لطمه دیدیم جاهایی است که به راهبردهای مقام معظم رهبری بی توجهی شده و برخی مسئولان به بازی های سیاسی توجه کردند و حزب و منافع آنها مهمتر از آن ترسیم بوده است، گفت: هر جا به راهکارهای ایشان عمل کردیم موفق بودیم، هر جا منطبق بر ایده و نظرات ایشان شدیم شکوه و عظمت ما قابل مثال زدن است.شبستان

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/