آخرین اخبار

تاریخ : 19. خرداد 1398 - 11:21   |   کد مطلب: 2158
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی خبر داد
٣١ خرداد ٩٨ آخرین مهلت شرکت در سومین جشنواره استانی کتاب خراسان جنوبی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از شرکت در سومین جشنواره استانی کتاب خراسان جنوبی همزمان با ٣١ خردادماه ٩٨ در بیرجند خبر داد.

به گزارش مهر مشرق ،نبی زاده اظهار کرد: سومین جشنواره استانی کتاب خراسان جنوبی با هدف شناسایی و معرفی کتب برتر، کمک به اعتلای سطح دانش و فرهنگ مکتوب استان، حفظ اصالت، استقلال و هویت فرهنگی، حمایت و تشویق پدیدآورندگان متعهد و متخصص کتاب برگزار می‌شود.

 وی درخصوص ضوابط و شرایط این جشنواره گفت: آثار ارسالی باید در بازه زمانی مهرماه ۹۶ لغایت پایان اسفند ماه ۹۷ چاپ و منتشر (چاپ اول) شده باشد.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه آثار ارسالی شامل تالیف، ترجمه،‌ گردآوری، احیا، تصنیف و تصحیح متون است، افزود: پدیدآورندگان استانی صاحب اثر باید ساکن در استان باشند.

 وی با بیان اینکه پدیدآورندگان صاحب اثر باید در رابطه با استان خراسان جنوبی تالیفاتی داشته باشند، ادامه داد: آثار ارسالی در تمامی موضوعات مورد پذیرش است.

 نبی‌زاده گفت: آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره عودت داده نمی‌شود و دبیرخانه جشنواره مجاز است از آثار منتخب ارسالی برای مقاصد فرهنگی، هنری و اقتصادی استفاده کند.

 وی یادآور شد: به آثاری که با محورها و موضوعات فراخوان همخوانی نداشته باشد، ترتیب اثر داده نخواهد شد و دبیرخانه جشنواره، تعهدی در قبال عودت و ارسال آثار نخواهد داشت.

  وی تکمیل فرم درخواست شرکت در جشنواره، ارسال ۳ جلد از کتاب به دبیرخانه جشنواره و ارسال کپی شناسنامه و کارت ملی مولف به همراه یک قطعه عکس به دبیرخانه را از جمله ضوابط ارسال آثار ذکر کرد.

 نبی‌زاده آخرین مهلت ارسال آثار و فرم شرکت در جشنواره را ٣١ خرداد ماه امسال ذکر کرد و گفت: زمان و مکان اختتامیه این جشنواره متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/