آخرین اخبار

تاریخ : 2. تير 1398 - 12:23   |   کد مطلب: 2182
امیرحسنخانی با اشاره به سفر موگرینی به آمریکا؛
اقدامات نمایشی اروپا در پایان فرصت ۶۰ روزه سودی نخواهد داشت
نایب رئیس کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس اعتقاد دارد تکاپوی اروپایی ها در آخرین روزهای منتهی به فرصت ۶۰ روزه افزایش یافته اما اقدامات نمایشی سیاسی فایده ای ندارد.

به گزارش مهر مشرق ،محمدرضا امیرحسنخانی  در گفت‌وگو با خانه ملت، در خصوص سفر مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به اروپا و تاکید بر ادامه پایبندی اتحادیه اروپا به برجام، گفت: به نظر می رسد تکاپوی اروپایی ها در آخرین روزهای منتهی به فرصت 60 روزه افزایش یافته است اما باید یادآور شد که اقدامات نمایشی سیاسی فایده ای ندارد و الان وقت عمل کردن است.

 

نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بر این اساس به نظر می رسد باید خود را در شرایط جنگ اقتصادی با آمریکا و دنیای استکبار در نظر بگیریم و توان داخلی خود را برای این مبارزه تقویت کنیم.

 

وی در ادامه با بیان اینکه دولت باید به توان و ظرفیت های داخلی تکیه کند، افزود: بدون شک داریم با تقویت توان داخلی، فشارهای سیاسی و اقتصادی کاهش می یابد.

 

این نماینده مردم در مجلس دهم اعتقاد دارد دنیای امروز تک قطبی نبوده و تبدیل به یک دهکده جهانی شده در واقع اگر ما قابلیت های مختلف خود را توسعه دهیم و به موقع از آن استفاده کنیم می توانیم حرف بیشتری برای گفتن داشته باشیم. به عنوان مثال در حوزه هسته ای و غنی سازی اورانیوم حرفی برای گفتن داریم.

 

نایب رئیس کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین اروپایی ها باید بدانند مسائل به نحوی که در شورای عالی امنیت ملی کشورمان صلاح باشد جلو می رود اما قطعا این توان در کشورمان وجود دارد که پیشرفت هسته ای خود را افزایش دهیم و دانشمندان ما نیز در این حوزه دارای ظرفیت هستند./

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/