آخرین اخبار

تاریخ : 17. تير 1398 - 11:28   |   کد مطلب: 2195
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:
اردوهای جهادی بهترین برنامه برای خودسازی است
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: اردوهای جهادی جزو بهترین برنامه هایی است که می تواند در خودسازی و دیگر سازی در تمدن سازی گام دوم انقلاب به ما کمک کند.

به گزارش مهر مشرق ،ابوذر صلاحی در بازدید از گروه‌های جهادی دانشگاههای قاین در جمع دانشجویان جهادگر با بیان اینکه اردوهای جهادی جزو بهترین فعالیت های دانشجویان است، گفت: در بیانیه گام دوم انقلاب که مقام معظم رهبری در 22 بهمن سال قبل ابلاغ کردند و مسیر حرکت ما در 40 سال آینده انقلاب خواهد بود، حضور جوانان انقلابی در صحنه های مجاهدانه از جمله اردوهای جهادی مورد تاکید ایشان است.

وی گفت: اردوهای جهادی جزو بهترین برنامه هایی است که می تواند در خودسازی و دیگر سازی در تمدن سازی گام دوم انقلاب به ما کمک کند.

مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبیافزود: اردوهای جهادی از جمله برنامه هایی است که رهبر معظم انقلاب این حرکت را تایید و بر ادامه آن تاکید کردند و از جوانانی که وقت می گذارند در این برنامه ها تشکر کرده اند.

صلاحی با بیان اینکه کمک به محرومان در مراتب دینی ما در بالاترین جایگاه قرار دارد، افزود: خداوند بیش از هر چیز دیگری برای خدمت به خلق پاداش قرار داده است.

وی با بیان اینکه بزرگترین "مرگ بر آمریکا"خدمت به مردم است، گفت: مردم باید مزه خدمت صادقانه را بچشند که در این زمینه دانشجویان جهادگر به خوبی کار کردند و می کنند.

وی با اشاره به اینکه اردوی جهادی فرصتی مناسب برای خودسازی است، افزود: در برخی موارد اهداف غیر واقعی که انسان را از مسیر عبودیت دور می کند اینجا معنی پیدا می کند و انسان می تواند خود را پیدا کند.

سید محمود شفیعی، مسئول بسیج دانشجویی قاین هم در این بازدید با بیان اینکه امسال تعداد 80 دانشجو از دانشگاههای قاین در قالب 8 گروه جهادی در اردوهای جهادی حضور دارند، گفت: این گروه های جهادی قرار است به مدت 10 روز در روستای هدف خود به انجام کارهای فرهنگی، عمرانی، بهداشتی و آموزشی بپردازند.

وی افزود: گروههای جهادی قاین در سه محور پزشکی، عمرانی، فرهنگی و آموزشی فعالیت خواهند داشت که گروه فردا 31 خرداد و گروه های بعدی در روزهای 5 و 7 و 10 تیرماه امسال اعزام شدند.

 

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/