آخرین اخبار

تاریخ : 27. مرداد 1398 - 8:42   |   کد مطلب: 2221
استاندار خراسان جنوبی گفت: روستای خور یکی از قطب های خراسان جنوبی در بحث سنگ های نیمه قیمتی خواهد شد.

به گزارش مهر مشرق ، محمدصادق معتمدیان، استاندار خراسان جنوبی در ادامه سفرهای شهرستانی خود امروز به شهرستان خوسف سفر کرد. وی ابتدا بعد از حضور در مزار شهدا، از مجتمع گلخانه ای محمدیه و روستای سیوجان بازدید کرد و در ادامه از روستای خور بازدید و  از نزدیک در جریان مشکلات مردم این روستا قرار گرفت.

 

وی با بیان اینکه  یکی از اولویت های جدی دولت توجه به مناطق کمتر برخوردار است، گفت: زمینه های زیر ساختی، توجه به اشتغال، رفاه و مشکلات مردم  در این مناطق بررسی و پیگیری می شود.

 

معتمدیان افزود: دشمنان همواره در همه دوران ها سختی ها و فشارهای اقتصادی زیادی را بر ما تحمیل شده اند، ولی با وحدت آحاد مردم تمامی این مشکلات را پشت سر خواهیم گذاشت.

 

وی افزود: در این شرایط اقتصادی که بیشترین فشار بر روی مردم کم درآمد است و این قشر در تورم ها، بیشترین آسیب ها را می بینند، لذا مسئولیت ارشد مدیران به عنوان خادمین مردم این است که  در کنار مردم باشند و از نزدیک در جریان مشکلات مرد قرار بگیرند تا در جهت رفع مشکلات اقدماتی برداشته شود.

 

استاندار خراسان جنوبی گفت: با وجود منابع اعتباری کم همواره  در کنار مردم خواهیم بود و با تمام توان، تمام شبانه روز در مجموعه های مختلف دولت با همدلی و هم افزایی و انسجام تلاش خواهیم کرد که به وظایف خود عمل کنیم.

 

معتمدیان گفت: استان خراسان جنوبی، استان برخوردار از نیروی انسانی متدین و با فرهنگ است که به عنوان یکی از مولفه ای توسعه در منطقه و سخت کوشی و قناعت  در تمام کشور زبان زد است .

 

وی بیان کرد: نعمت گاز رسانی  در کشور آغاز شده و در استان ماهم بیش از 60 درصد از روستاها از نعمت گاز برخوردارند و و تا پایان سال همه روستاهای بالای 20 خانوار از این تعمت برخوردار خواهند شد.

 

استاندار خراسان جنوبی گفت: خوسف کمترین تنش آبی را در بین 11 شهرستان دارد و زمنیه های تایمن آب شرب آشامیدنی و بهداشتی در بسیار ی از مناطق استان انجام شده و در بحث مخابرات و فرستنده های صدا و سیما خدمات ویژه ای شده و زیر ساخت های دیگر هم اجرا خواهد شد.

 

معتمدیان افزود: تلاش می کنیم بریا اجرای مطالبات بر حق مردم که در اولیوت شهرستان است، همه امکانات را بسیج خواهیم کرد که پروژه ها عملیاتی شوند و فردا در جلسه ای به اطلاع مردم خواهد رسید.

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/