آخرین اخبار

تاریخ : 27. مرداد 1398 - 12:03   |   کد مطلب: 2225
آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه ائمه جمعه باید با سازکار جدید جریان امروز را شایسته هدایت کنند، گفت: در گام دوم انقلاب باید غوغاسالاری‌ها و شعارهای توخالی حذف شود و مردم با مشورت بهترین مسئولان را انتخاب کنند.

به گزارش مهر مشرق ، به نقل از شبستان آیت الله «سید علیرضا عبادی» امروز (27 مرداد) در دیدار با ائمه جمعه استان اظهار کرد: اگر جریانات بخواهد تابع هوای اشخاص قرار بگیرد همه نتایج خلقت زمین و آسمان فاسد می شود و امروز دنیا را به جایی رساندند که انسان‌ها طلب مرگ می کنند و در کشورهای به اصطلاح متمدن اروپایی 10 هزار کودک ناپدید می شوند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه طرح هدفمندی عالم در جهت تعیین رهبری است، گفت: خداوند جامعه بشر را هدایت می کند و طرح این است و هر چه خارج از این طرح باشد مربوط به انسان های نفس پرست است.

وی با اشاره به اینکه خداوند برای هدایت انسانها اوصیا قرار داده و اگر این ها نباشند رسالت باطل است، افزود: اگر اوصیای الهی نباشند که حجتی برای مردم نیست چرا که انسان های فاسد و جاهل پیشوای مردم قرار می گیرند و مردم کار جاهلانه انجام می دهند و در قیامت حجت مردم بر خدا تمام است.
 

وی بیان کرد: امروز متاسفانه خدافراموشی و خود فراموشی در اندازه ای قرار میگیرد که کسانی که ادعای مسلمانی و خادم الحرمینی دارند نوکر تمام عیار مشرکان و بیگانگان می شوند و برای کشتار و تفرقه مسلمانان هر جنایتی انجام می دهند و برخی باج می دهند تا به وسیله قدرت کفار به مسلمانان سلطه پیدا کنند.
 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه برخی افرادی دنبال غرب و لیبرالهای بی درد هستند که خودشان به نظام سرمایه داری و لیبرال دموکراسی غرب اعتراض دارند، عنوان کرد: امروز پس از 40 سال فراز و نشیب هر جایی به انقلاب عمل کردیم پیروز شدیم اما هر جایی به دنبال لیبرال های غرب رفتیم ذلت نصیبمان شده است.

 

آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه ائمه جمعه فرماندهان جبهه مقاومت هستند که باید با سازکار جدید جریان امروز را شایسته هدایت کنند، تصریح کرد: از سال گذشته تاکنون در سطح بین الملل و منطقه اتفاقات مختلفی بود و دشمنان 13 آبان را پایان انقلاب اسلامی می دانست اما تغییر به گونه ای شد که استکبار در سطح منطقه شکست خورد و زمین گیر شدند و جبهه مقاومت پرچم پیروزی را برافراشت.

 

به گفته وی در داخل کشور شرایط به گونه ای تغییر کرد که افرادی از انقلابی بسیار انقلابی تر صحبت می کنند و این نتیجه شکست تفکر لیبرالی غرب و سران فتنه است.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه اکنون زمان گام دوم انقلاب است، افزود: امروز زمان کار و تلاش است و شرایط بسیار مساعد برای فرماندهی جبهه مقاومت است.

 

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه باید دولتمردانی که برای اصلاح کار مردم قسم خوردند تغییر کنند و پاسخگو باشند، ادامه داد: در گام دوم انقلاب باید ملاک ها بیاید و غوغاسالاری ها، شعارهای توخالی و وعده های بی مورد حذف شود و مردم با مشورت بهترین مسئولان را انتخاب کنند.

 

وی با تاکید بر لزوم مشورت و کارشناسی برای انتخاب کسانی که می خواهند کشور را اداره کنند، افزود: جامعه ما همچنان روی 98 درصد برای اسلام ایستاده است و دلیل آن حضور و مصاحبه های همه مردم با لباس و قیافه های مختلف است.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه باید فرماندهی جبهه هدایت در مقابل مسائل حاشیه ای، نیرنگ ها، وعده ها و سرگرمی ها به گونه ای باشد که حقایق روی کار بیاید، گفت: در سطح جهان پیروزی انقلاب و ایران را در مقابل دشمنان خودشان اعلام می کنند اما متاسفانه در داخل برخی ایجاد تردید می کنند؛ اینها چه کسانی هستند که این کار را می کنند؟

 

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه ائمه جمعه در بهترین شرایط موجود فرماندهی جبهه مقاومت و حق علیه باطل را بر دوش کشیدید، عنوان کرد: در گام دوم انقلاب باید دولت اسلامی که همه تعهدها را بپذیرد روی کار بیاید تا جامعه اسلامی تحت تربیت دولت اسلامی باشد؛ دولتی که می گوید مردم را به زور نمی توان به بهشت ببریم، چه دولتی است؟ در حالی که كُلُّكُم راعٍ و كُلُّكُم مَسؤولٌ.
 

 

وی با بیان اینکه دولت در جهت اجرا باید به وظایف خود عمل کند، گفت: مجلس بی تفاوت باید تغییر کند؛ امروز قوه قضاییه مایه امید شده و دزدهایی که در امنیت بودند احساس ناامنی می کنند.

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/