آخرین اخبار

تاریخ : 28. مرداد 1398 - 13:16   |   کد مطلب: 2233
طی مراسمی با حضور معاون اول قوه قضاییه؛ حجت الاسلام «ابراهیم حمیدی» به عنوان رئیس کل جدید دادگستری خراسان جنوبی معرفی شد.

به گزارش مهر مشرق  به نقل از شبستان، معارفه ریاست کل جدید دادگستری استان خراسان جنوبی امروز دوشنبه (28 مرداد) با حضور حجت الاسلام محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه در سالن همایش‌های دادگستری بیرجند برگزار شد.

 

حجت الاسلام «ابراهیم حمیدی»، رئیس کل جدید دادگستری خراسان جنوبی در این جلسه با اشاره به اینکه خدمت به مردم متدین این استان برای بنده افتخار است، گفت: بیش از یک دهه تجربه کار مدیریتی در استان سیستان و بلوچستان دارم که از این تجربه برای خراسان جنوبی استفاده خواهم کرد.

 

وی بیان کرد: استان خراسان جنوبی ظرفیت های خوبی برای خدمت کردن دارد و مرکز استان به لحاظ قضایی ظرفیت خوبی دارد البته مشکلاتی در شهرستان ها وجود دارد که به دنبال تقویت زیرساخت های قضایی در این مناطق هستم.

 

رئیس کل جدید دادگستری خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه باید به مردم عشق بورزیم و اگر مردم را دوست داشته باشیم آنان را بیشتر درک می کنیم، افزود: امیدواریم با ارتقای جایگاه دستگاه قضایی در استان شاهد روزهای خوب و امیدبخش برای مردم خراسان جنوبی باشیم.

 

با حکم آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه، حجت الاسلام «ابراهیم حمیدی» به عنوان رئیس کل جدید دادگستری خراسان جنوبی منصوب و جایگزین علیرضا سیفی در این سمت شد.

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/