آخرین اخبار

تاریخ : 26. شهريور 1398 - 11:16   |   کد مطلب: 2308
در بیست وهفتمین دوره مسابقات کاراته سبک شین کیوکوشین قهرمانی کشور «حمید قربانی و مهدی دستگردی» دو نشان طلای رقابت‌ها را به گردن آویختند و بانوان خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی ووشو و تکواندو ایران رهاورد برترین‌ها می‌شوند.

به گزارش مهر مشرق ،  پرونده بیست و هفتمین دوره مسابقات کاراته سبک شین کیوکوشین قهرمانی کشور با معرفی برترین‌ها بسته شد.

در این ماراتن ملی قریب‌بر ۶۰۰ کاراته‌کای برتر آزادکار و کومیته رده‌های مختلف سنی ایران به میزبانی رامسر روی تاتامی هماورد یکدیگر شدند.

حمید قربانی ومهدی دستگردی از آکادمی امام حسین (ع) بیرجند در بخش کمیته بیست‌و دومین دوره مسابقات کاراته سبک شین کیوکوشین قهرمانی کشور با گردن‌آویز طلا بر سکوی نخست رقابت‌ها ایستادند و
شیهان جعفری و مهرزاده نیز تعدادی از نبردها را داوری کردند.

رقابت بانوان خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی ووشو و تکواندو کشور

در مسابقات تکواندو قهرمانی کشور به میزبانی تهران دختران خردسال خراسان‌جنوبی برای کسب مدال رنگی روی تاتامی می‌روند.

در این ماراتن ملی نرگس کاری، کوثر نادی، ستایش تجلی، درسا بهرامی، یگانه آبی، ساجده صادقیان و زهرا رجایی به مربیگری مینا حبیبی مقدم و سرپرستی سارا کیوان‌مهر تیم استان را تشکیل می‌دهند.

همچنین در رقابت‌های قهرمانی ووشو بانوان ایران که از امروز به میزبانی خراسان‌رضوی در مشهد مقدس آغاز می‌شود نماینده‌های خراسان‌جنوبی هنرنمایی می‌‌کنند.

در این رویداد ورزش ملی رسمیه فلاحی‌نسب، آیدا بهرامی‌نژاد، فاطمه حاجی‌زاده، فائقه سنجری، مطهره نوروزی، سارا محمدی در رده سنی بزرگسالان و فاطمه قربانی و عالیه کلوخ‌مقدم در رده سنی جوانان با مربیگری مریم سرزهی به مصاف حریفان قدر خود می‌روند.

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/