آخرین اخبار

تاریخ : 31. شهريور 1398 - 8:50   |   کد مطلب: 2319
سلطانی گفت: تا پایان دولت دوازدهم، بخشی از عقب ماندگی های خراسان جنوبی در حوزه ورزش و دیگر حوزه ها، با افتتاح پروژه های نیمه تمام جبران می شود.

به گزارش مهر مشرق ، «مسعود سلطانی فر» امروز شنبه (30 شهریور) در بازدید از طرح بومگردی روستای چهارده بالای شهرستان بیرجند اظهار داشت: هدف از سفر به استان خراسان جنوبی بررسی پروژه های اقتصاد مقاومتی این استان است.

 

وی به حضور خود در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی خراسان جنوبی به عنوان اولین برنامه کاری خود در استان اشاره ای کرد و گفت: در ادامه، از طرح های اقتصاد مقاومتی استان بازدید می شود.

 

جانشین فرمانده اقتصاد مقاومتی در خراسان جنوبی به ظرفیت های خوب استان خراسان جنوبی هم اشاره ای کرد و گفت: در حال حاضر روند جریان اقتصاد مقاومتی در این استان خوب ارزیابی می شود.

 

وی تاکید کرد: به رغم کمبود منابع مالی و بودجه ای، تلاش می شود برنامه های استان خراسان جنوبی در حوزه اقتصاد مقاومتی را تا دو سال آینده به بهره برداری برسانیم تا مردم از مزایای آن بهره مند شوند.

 

سلطانی بر ورود جدی بخش خصوصی در استان خراسان جنوبی تاکید کرد و گفت: باید بخش خصوصی در حوزه های گردشگری و بهره برداری از معادن استان بهتر از گذشته ورود کند.

 

وی واحدهای بوم گردی را برای رونق صنعت گردشگری موثر دانست و گفت: تاکنون چندین واحد بومگردی در خراسان جنوبی افتتاح شده است و در آینده نیز چندین واحد دیگر افتتاح خواهد شد.

 

وزیر معین خراسان جنوبی به اقدامات خوب انجام شده در حوزه مرز استان هم اشاره کرد و گفت: تلاش می کنیم با کمک دیگر وزارتخانه ها و دستگاههای اجرایی مشکلات را برطرف کنیم.

 

وی یادآور شد: تا پایان دولت دوازدهم، بخشی از عقب ماندگی های خراسان جنوبی در حوزه ورزش با افتتاح پروژه های نیمه تمام جبران می شود.

منبع : خبرگزاری شبستان 

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/