آخرین اخبار

تاریخ : 31. شهريور 1398 - 9:19   |   کد مطلب: 2324
آیت ا…عبادی گفت:آنچه دشمنان را خلع صلاح کرد، این بود که نیروهای مسلح توانستید با مقاومت خود ماسک ها را از چهره های وحشی، آدم کش و ستمگر غرب بردارید و آنان را به جهانیان بشناسانید، لذا با این کار خود یک غرب بی اعتبار در دنیا ساخته اید.

به گزارش مهر مشرق ، آیت ا…عبادی گفت:آنچه دشمنان را خلع صلاح کرد، این بود که نیروهای مسلح توانستید با مقاومت خود ماسک ها را از چهره های وحشی، آدم کش و ستمگر غرب بردارید و آنان را به جهانیان بشناسانید، لذا با این کار خود یک غرب بی اعتبار در دنیا ساخته اید.

آیت ا…«سید علیرضا عبادی»در جمع فرماندهان نظامی و انتظامی خراسان جنوبی و در آستانه آغاز هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هم ما و هم دشمنان می دانند که بر اساس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران که با کارشناسی درست و بر محور قرآن تنظیم شده، انقلاب و جامعه ما به هیچ نحو برنامه ای برای تجاوز و تعدی به هیچ قوم و کشوری ندارد و به دنبال آن نیز هیچ ظلمی را از ناحیه هیچ ظالمی تحمل نمی کند.

امام جمعه بیرجند افزود: مواضع ما در این 40 سال برای همگان مشخص است، نظام جمهوری اسلامی ایران نه ظلم می کند و نه متجاوز به حق دیگری است زیرا این قانون قرآن، عقل و فطرت است.

آیت ا…عبادی گفت: در طول این چهل سال، ایران اسلامی با مقاومت در برابر دشمنان خارجی، چه در دفاع مقدس و چه در آنچه که بعدا به صورت های مختلف در منطقه صورت گرفت، توانست با جمعیت کم خود در مقابل آن جمعیت کثیر برگ پیروزی را از آنِ خود کند.

وی بیان کرد: بعد از انقلاب اسلامی به پیروزی هایی دست یافتیم که با قلم، بیان و سلاح قابل ترسیم نیست، زمانی که غرب و شرق توسط صدام به ما حمله کردند، واژه های تمدن و تدین را در افکار عمومی یدک می کشیدند، اما ما در کنار پیروزی نظامی، توانستیم این پرده برداری را از سخنان آن ها داشته باشیم و چهره ی واقعی آن ها را به جهانیان بشناسانیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: پرده برداری از چهره های وحشی که در طول این مدت با تحمل و مقاومت رزمندگان و نیروهای مسلح انجام شد بسیار باارزش است زیرا این اقدام را نمی شد با سلاح به جهان تفهیم کرد.

آیت ا…عبادی تاکید کرد: امروز اگر در آمریکا و کشورهای غربی بخواهند افرادی در رقابت های انتخابی رای بیاورند، بهترین اقدامشان این است که عملیات زشت مواضع چهل ساله دولت های گذشته و فعلیشان را محکوم کنند.

وی خاطرنشان کرد: محبوبیت امروز شما تنها یک محبوبیت ظاهری نیست بلکه حاکی از محبوبیت شما در پیشگاه خدا دارد و این منحصر به داخل ایران نیست بلکه ملت های دیگر نیز به شما عشق می ورزند و شما را منجی انسان ها در برابراین وحشی های بدتر از مغول می بینند.

وی یادآور شد: محبوبیت امروز نیروهای مسلح نتیجه 40 سال دفاع است، لذا کار شما در مقابل ذلت هایی است که کسانی با تسلیم شدن در مقابل دشمنان همه هستی خود را هزینه کرده اند و اکنون هیچ ندارند.

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/