آخرین اخبار

تاریخ : 21. آبان 1398 - 8:35   |   کد مطلب: 2483
دبیرستان ۹ کلاسه رباب سیار و دبستان ۸ کلاسه رضا مقصود در روستای حاجی آباد بیرجند با حضور استاندار خراسان ج، فرماندار، مدیر کل نوسازی مدارس، مدیرعامل موسسه مهر گیتی و خیرین پروژه های افتتاح شد.

به گزارش مهر مشرق ، «محمدرضا بیکی»مدیرکل نوسازی،‌توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی امروز (۲۰ آبان) در این مراسم اظهار داشت: پروژه های مذکور شامل دو مدرسه با 17 کلاس درس و زیربنای 1600 متر مربع ساختمان آموزشی و اعتبار بالغ بر سه و نیم میلیارد تومان بوده که با مشارکت موسسه مهرگیتی و اداره کل نوسازی مدارس استان تکمیل و شاهد بهره برداری آن هستیم.

 

وی میزان اعتبار دبیرستان 9 کلاسه رباب سیار را بالغ بر دو میلیارد تومان اعلام کرد که میزان 800 میلیون تومان از اعتبار مورد نیاز این مدرسه توسط خیر پروژه و مابقی آن از محل اعتبارات استانی تامین و هزینه شده است.

 

مدیرکل نوسازی مدارس مدرسه 8 کلاسه رضا مقصود را دیگر پروژه بهره برداری شده ذکر کرد که میزان اعتبار هزینه شده برای آن بالغ بر یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بوده و میزان مشارکت خیر در این پروژه بالغ بر 350 میلیون تومان می باشد.

 

ایشان ابراز امیدواری کرد با مشارکت خیرین و در کنار تخصیص به موقع اعتبارات دولتی در آینده نزدیک شاهد رفع کمبود فضاهای آموزشی در استان پهناور و کویری خراسان جنوبی باشیم.

 

منبع : خبرگزاری شبستان 

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/