آخرین اخبار

تاریخ : 22. آبان 1398 - 9:17   |   کد مطلب: 2492
حجت الاسلام مرتضوی مقدم با اشاره به نارضایتی مردم از برخوردهای بعضی افراد در دستگاه های اجرایی، گفت: باید مدیران لاابالی که با کم کاری، بی حوصلگی و بی توجهی نسبت به حقوق مردم بی تفاوت هستند تغییر کنند.

به گزارش مهر مشرق ، حجت الاسلام «سید احمد مرتضوی مقدم» امروز (21 آبان) در شورای اداری با اشاره به وجود انگیزه در مدیران استان برای ارائه خدمت به مردم، اظهار کرد: ایجاد امنیت، اصلاح کار مردم و آبادانی شهرها باید مورد توجه مسئولان کشور قرار گیرد.

 

رئیس دیوان عالی کشور با اشاره به نارضایتی مردم از برخوردهای بعضی افراد در دستگاه های اجرایی، گفت: ما خدمت رسان مردم هستیم لذا مردم از ما طلبکار هستند و باید مدیران این مهم را خیلی جدی بگیرند.

حجت الاسلام مرتضوی مقدم با بیان اینکه مدیران بی تفاوت و لاابالی به درد نظام اسلامی نمی خورند، افزود: نشانه های مدیران لاابالی کم کاری، بی توجهی به حقوق مردم و بی حوصلگی برای انجام کار مردم است.

به گفته وی مردم کشور بسیار نجیب هستند و شایسته خدمت هستند، ادامه داد: مدیران لاابالی باید تصحیح شوند و به دنبال کار مورد علاقه خود بروند.

رئیس دیوان عالی کشور با تاکید بر اینکه باید با انجام درست وظایف در دستگاه های اجرایی از رویش فساد جلوگیری شود، عنوان کرد: اگر مدیران به وظایف قانونی خود عمل کنند فساد ایجاد نمی شود.

 

حجت الاسلام مرتضوی مقدم با اشاره به اینکه باید از سختگیری های بی مورد در ادارات برای خدمت رسانی بهتر به مردم جلوگیری شود، گفت: باید اموری که مانع سرعت انجام کار در ادارات می شود برداشته شود.
 

وی بیان کرد: باید ریشه های فساد در ادارات خشکانده شود و هر کسی دستگاهی از خود شروع کند همانگونه که دستگاه قضایی این مهم را در دستور کار قرار داده است و هر قاضی متخلف بدون اغماض برکنار می شود.

 

رئیس دیوان عالی کشور با تاکید بر اینکه مقاومت در مقابل قانون صحیح نیست و ضد تعامل است، افزود: تعامل به معنی برد برد نیست بلکه به معنای تمکین از قانون است.

 

حجت الاسلام مرتضوی مقدم با بیان اینکه دستگاه های قضایی باید از رونق تولید حمایت کنند، ادامه داد: باید از تولیدکنندگان زمین خورده دستگیری شود تا واحدی های تولیدی را در کشور احیا کنیم.

 

وی بیان داشت: جامعه بر گردن بخش تولید حق دارد چرا که اگر  واحدهای تولیدی تعطیل شود حق جامعه ضایع می شود لذا مصالح جامعه اقتضا می کند که فرصتی به تولیدکنندگان زمین خورده داده شود.

 

منبع : خبرگزاری شبستان 

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/