آخرین اخبار

تاریخ : 22. آبان 1398 - 10:53   |   کد مطلب: 2494
عضو هیئت مدیره شستا گفت: مجموعه شستا و صدرتامین برای حمایت از پیشبرد و تکمیل طرح‌های زغال سنگ طبس در راستای افزایش تولید و ایجاد اشتغال پایدار آمادگی کامل دارد.

به گزارش مهر مشرق ، محمود ملکوتی‌خواه صبح امروز در بازدید از نخستین و بزرگترین معدن تمام مکانیزه زغال سنگ کشور اظهار داشت: آمادگی داریم از تکمیل طرح‌های در دست پیگیری برای توسعه زغال سنگ طبس حمایت کنیم.

عضو هیئت مدیره شستا به اتفاق حمزه وکیلی عضو هیئت مدیره و معاون فنی و نظارت و عباس حسنی مدیر حسابرسی داخلی هلدینگ صدرتامین، در بازدید از شرکت زغال سنگ پروده طبس، از نزدیک فعالیت حوزه‌های بهره‌برداری و فنی مهندسی را در بخش‌های سطح و زیرزمین مورد ارزیابی قرار داد و آمادگی مجموعه شستا و صدرتامین را برای حمایت از پیشبرد و تکمیل طرح‌های زغال سنگ طبس در راستای افزایش تولید و ایجاد اشتغال پایدار، اعلام کرد.

شستا آماده همکاری با زغال سنگ پروده طبس است

ملکوتی‌خواه در بازدید از بزرگترین کارخانه زغال شویی ایران و آزمایشگاه کنترل کیفی محصول در جوار کارخانه ضمن اشاره به تنوع و تعدد آنالیزهای در حال انجام روی زغال سنگ در آزمایشگاه  شرکت زغال سنگ پروده طبس گفت: این آزمایشگاه در صورت افزودن تجهیزات تکمیلی، قابلیت تبدیل شدن به آزمایشگاه مرجع زغال سنگ ایران را دارا است.

مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس نیز در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از روند تجهیز و تکمیل این آزمایشگاه، دانش فنی کارکنان و وجود زیرساخت مناسب را از جمله فاکتورهای مهم موجود برای ارتقا سطح آزمایشگاه کنترل کیفی زغال سنگ طبس برشمرد.

آزمایشگاه زغال سنگ پروده طبس به آزمایشگاه مرجع کشور ارتقاء می‌یابد

رمضان کریتی‌ثانی افزود: برنامه‌ریزی برای کسب استاندارد ایزو 17025 در دست اقدام است که با تحقق این مهم، آزمایشگاه شرکت زغال سنگ پروده طبس به آزمایشگاه مرجع زغال سنگ کشور ارتقاء خواهد یافت.

مدیرعامل شرکت زغال سنگ پروده طبس ضمن ارائه گزارش عملکرد شرکت از ابتدای سال جاری، طرح‌های مهم در دست پیگیری در حوزه تجهیزات و استخراج لانگوال را تشریح کرد.

زغال سنگ پروده طبس  بزرگترین تولیدکننده زغال سنگ کشور و تامین کننده اصلی نیاز کک سازی ایران است

کریتی ثانی با اشاره به اینکه شرکت زغال سنگ پروده طبس در پنج سال گذشته بزرگترین تولیدکننده زغال سنگ کشور و تامین کننده اصلی نیاز کک سازی ایران بوده است خواستار حمایت مجموعه صدرتامین و شستا از تکمیل طرح‌های مذکور در جهت رونق تولید و توسعه اشتغال منطقه شد.

در این بازدید سطح استانداردهای حوزه HSE شرکت زغال سنگ پروده طبس مورد تحسین بازدیدکنندگان واقع شد.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم 

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/