آخرین اخبار

تاریخ : 21. آذر 1398 - 9:00   |   کد مطلب: 2526
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی از همان روزهای نخست سکانداری ورزش و جوانان استان دست به تغییراتی در سمت‌های اداری و سازمانی همکارانش زد که هیچ‌کدام از این موارد نیز رسانه‌ای نشد.

به گزارش مهر مشرق ، به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، هفدهم مرداد ماه ۹۸ بود که خبر انتصاب «حسن عزیزی» سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان‌رضوی به عنوان هفتمین سکاندار اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی رسانه‌ای شد.

وی که سابقه مدیر روابط عمومی و سپس امور فرهنگی معاونت امورفرهنگی اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی را قبل از عزیمت به مشهد در پرونده‌ کاری‌اش داشت، از همان روزهای نخست سکانداری ورزش و جوانان استان دست به تغییراتی در سمت‌های اداری و سازمانی همکارانش زد که هیچ‌کدام از این موارد نیز رسانه‌ای نشد.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی ۳۱ مردادماه ۹۸ مهدی فیاض‌بخش را با حفظ سمت ریاست اداره امور حقوقی به عنوان سرپرست معاونت توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان منصوب کرد و محمدحسین خسروی که پیش از این عهده‌دار این مسؤولیت بود را به عنوان مشاور و هماهنگی امور ایثارگران برگزید.

عزیزی پس از مدت کوتاهی به سراغ معاونت توسعه ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی رفت و «محمدرضا مهران‌پور» که از مهرماه ۹۶ عهده‌دار این مسؤولیت و در شرف بازنشتگی بود، بدون برگزاری مراسم تودیع و معارفه رسمی و رسانه‌ای از این سمت برکنار و محسن قطبی که از سال ۹۴ سکاندار اداره ورزش و جوانان قاین بود را به عنوان سرپرست معاونت توسعه ورزشی اداره‌کل منصوب کرد.

وی سپس به سراغ معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی رفت و «مریم مهرور» که این مسؤولیت را بر عهده داشت و در پرونده کاری‌اش چندین سال معاونت امور ورزش بانوان سازمان تربیت‌بدنی استان نیز به چشم می‌خورد را ۲۷ آبان‌ماه ۹۸ از معاونت فرهنگی و امور جوانان برکنار و به سمت مشاور امور جوانان منصوب کرد.

گفتنی است، معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان از تاریخ (۲۷ آبان‌ماه) بدون سکاندار است و این حوزه‌ گسترده‌ی جوانان که باید در چندین موضوع ۳۳ سازمان مردم‌نهاد را راهبری و راهنمایی کند، در بلاتکلیفی تصدی بسر می‌برد.

همچنین مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی نسبت به تغییرات رؤسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها نیز اقداماتی انجام داد و ۱۵ مهرماه سیدمهدی ساداتی‌پور را به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بشرویه منصوب و جایگزین رضا مقداری کرد، ۲۰ مهرماه ۹۸ مهدی ابراهیمی را به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان درمیان منصوب و جایگزین سیادت شد و ۱۹ آذرماه نیز عزیزی طی حکمی سیدعلی ترحمی و ابوالفضل اکبری‌نیا را به عنوان سکاندار ادارات ورزش و جوانان قاینات و سربیشه منصوب کرد.

گرچه مدیرکل ورزش و جوانان با اختیارات سازمانی که دارد می‌تواند همکاران ستادی و اداری خود را برگزیند و منصوب کند ولی بنا به اخبار دریافتی، این تغییرات در زمانی کوتاه مدیریتی خیلی به مذاق برخی‌ها خوش نیامده و انتظار می‌رفت با برنامه و درنظر گرفتن حواشی آن صورت می‌گرفت.

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/