آخرین اخبار

تاریخ : 24. آذر 1398 - 8:49   |   کد مطلب: 2529
رئیس شورای دانش و پژوهش نیروهای مسلح درخراسان جنوبی
برگزاری بیش از 200عنوان برنامه علمی پژوهشی در بین نیروهای مسلح استان
رئیس شورای دانش و پژوهش نیروهای مسلح درخراسان جنوبی از برگزاری 184 عنوان برنامه به صورت جداگانه در نیروهای مسلح سراسر استان خبر داد وگفت: 30برنامه محوری به صورت مشترک در عرصه های علمی و پژوهشی در رده های نیروهای مسلح استان در هفته پژوهش برگزار خواهد شد.

به گزارش مهر مشرق ،عباس خسروی در نشست خبری شورای دانش و پژوهش نیروهای مسلح اظهارداشت: یکی از برکات انقلاب اسلامی علم و فن آوری است و رهبر معظم انقلاب تاکید فراوانی برعلم و پژوهش در عرصه های دفاعی کشور دارند.

رئیس شورای دانش و پژوهش نیروهای مسلح در خراسان جنوبی گفت: علم و پژوهش جزء اولویت های رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب است و ایشان تاکید فراوانی برتحقق این امر در نیروهای مسلح کشور دارند.

تعامل و همفکری خوبی در بین نیروهای مسلح استان وجود دارد

خسروی بیان داشت: تعامل و همفکری خوبی در بین نیروهای مسلح استان وجود دارد و تاکید ما در عرصه های علمی وپژوهشی ترویج آن در بین نیروهای مسلح است.

رئیس شورای دانش و پژوهش نیروهای مسلح دراستان با اشاره به برنامه های هفته پژوهش عنوان کرد:تشویق وترغیب پژوهشگران به پژوهش،تعامل با مراکز پژوهشی در داخل یگانهای نیروهای مسلح وخارج از آن،دیدارفرماندهان نیروهای مسلح استان با پژوهشگران,برگزاری مسابقات برگرفته از بیانیه گام دوم انقلاب با ارائه حل مسئله در رده هااز برنامه های هفته پژوهش است.

فضاساز پژوهشی در راستای بیانیه گام دوم انقلاب

وی ادامه داد: فضاساز پژوهشی در راستای بیانیه گام دوم انقلاب,برگزاری اردوهای علمی با حضور سربازان از مراکز علمی استان،دیدار با خانواده های شهدا،تجلیل از فعالان دانش وپژوهش وبرگزاری مسابقه تجربه نگاری از دیگر برنامه های هفته پژوهش در نیروهای مسلح استان است.

برگزاری 184 عنوان برنامه به صورت جداگانه در نیروهای مسلح استان

خسروی از برگزاری 184 عنوان برنامه به صورت جداگانه در نیروهای مسلح سراسر استان خبر داد و ادامه داد: 30برنامه محوری به صورت مشترک در عرصه های علمی و پژوهشی در رده های نیروهای مسلح استان در هفته پژوهش برگزار خواهد شد.

رئیس شورای دانش و پژوهش نیروهای مسلح درخراسان جنوبی بیا بیان اینکه به مناسبت هفته پژوهش جشنواره استانی دانش وپژوهش برگزارخواهدشد,گفت: این جشنواره با حضور 350 نفر از نخبگان علمی نیروهای مسلح استان با حضوردکتر قدیانی مشاورعلمی فرماندهی کل سپاه چهارشنبه 27آذرماه سال جاری درسالن غدیربیرجندبرگزاری می شود.

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/