آخرین اخبار

تاریخ : 24. آذر 1398 - 9:12   |   کد مطلب: 2533
آیت الله عبادی گفت: به دلیل اینکه مصوبات شورای فرهنگ عمومی وجهه قانونی دارد، برای ما زمینه خوبی فراهم می کند که اگر سازمان هایی از جهت ایجاد اقتضی خوابیده اند و بی تفاوت هستند، ما بتوانیم بر اساس مصوبات آن ها را از خواب بیدار کنیم.

به گزارش مهر مشرق ،به نقل از شبستان از بیرجند، آیت الله «سید علیرضا عبادی» صبح امروز (۲۳ آذر) در نشست با اعضای کارگروه فرهنگ و اقتصاد شورای فرهنگ عمومی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه تحقق هر امری بر دو امر وجود مقتضی و رفع مانع متکی است، گفت: به دلیل اینکه مصوبات شورای فرهنگ عمومی وجهه قانونی دارد، برای ما زمینه خوبی فراهم می کند که اگر سازمان هایی از جهت ایجاد اقتضی خوابیده اند و بی تفاوت هستند، ما بتوانیم بر اساس مصوبات آن ها را از خواب بیدار کنیم و مصوبات را به اجرا درآوریم و اگر علل و عواملی نیز به عنوان مانع وجود دارد، به صورت مطالبه گری از آن ها بخواهیم که موانع را برطرف کنند.

 

امام جمعه بیرجند افزود: اگر کار کنیم و به صورت متداول به مسئولان اجرایی تذکر دهیم و در جهت رشد فکر، فرهنگ و انواع و اقسام مسائل مربوط به مردم طرح و برنامه داشته باشیم می توانیم در آینده شاهد تحولات بهتری باشیم.

 

آیت الله عبادی ادامه داد: با توجه به غنای خراسان جنوبی در جهت گردشگری، لازم است که همه صاحب نظران در بخش های مختلفی که مربوط به گردشگری می شود، متون استانداردی را تهیه کنند.

 

وی تاکید کرد: ما باید در بسیاری از مسائل از جمله در فرهنگ، عفاف و انقلاب صادرات داشته باشیم که می تواند از طریق گردشگری صورت پذیرد اما نه تنها صادراتی صورت نمی گیرد بلکه شاهد واردات هرزه نیز هستیم.

 

وی خاطرنشان کرد: مسئله امنیت تنها مسئله نظامی نیست بلکه باید امنیت سرمایه، امنیت سرمایه گذار و امنیت شغلی نیز مورد توجه قرار گیرد لذا اگر از این جهت پشتوانه نداشته باشید، هیچ انسان عاقلی نمی آید در این استان سرمایه گذاری کند.

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/