آخرین اخبار

تاریخ : 15. دى 1398 - 8:49   |   کد مطلب: 2584
امام جمعه اسفدن با تاکید براینکه آنچه که امروز ما درجامعه شاهد آن هستیم نتیجه آراء دیروز ما است، گفت: اگر شناخت خوبی در گذشته داشتیم و با تحقیق افراد را انتخاب کرده بودیم امروز شاهد این همه مشکل در جامعه نبودیم.

«حجت الاسلام محمد علی عبدالهی» در گفتگو با مهر مشرق با بیان اینکه همه ما ابتدا باید نظرات امامان انقلاب را در همه امورسرلوحه انتخاب مان قرار دهیم، افزود:یک نماینده اصلح باید انقلابی و جهادی عمل کند،به علاو دشمن شناس و مدافع انقلاب واقتصاد مقاومتی نیز باشد.

امام جمعه اسفدن با اشاره به اینکه نماینده اصلح نگاه به بیرون از کشور ندارد وملتزم به قانون اساسی، متعهد، صادق در گفتار و امانتدار است، بیان داشت: نماینده اگر ساده زیست نباشد واشرافی گرا باشد نمی تواند عامه مردم را درک کند.

«حجت الاسلام عبدالهی» پاک دست بودن و ولایی بودن را از دیگر شاخصه های یک نماینده اصلح برشمرد و عنوان کرد: یک نماینده اصلح دلسوز انقلاب، آرمانهای انقلاب، امام خمینی(ره) و شهدا است.

هوشیاری وبصیرت مردم برای انتخاب یک نماینده اصلح

وی با تاکید براینکه جایگاه یک نماینده در مجلس شورای اسلامی قانونگذاری است،گفت: مردم باید برای انتخاب یک نماینده انقلابی بصیرت داشته و هوشیار باشند به سوابق اعضای ستاد نامزد انتخابات،خانواده  و موافقان و مخالفان وی توجه کنند.

امام جمعه اسفدن افزود: مردم نباید به شعار ها و وعده های نامزدهای انتخاباتی توجه کنند چنانچه پیش از این هم تعداد زیادی ازنامزدهای انتخاباتی  شعارها و قولهایی به مردم قبل از انتخابات داده اند که عملی نشده است.

«حجت الاسلام عبدالهی» با تاکید براینکه در انتخاب یک نامزد انتخاباتی نبایدمردم به موضوعاتی از قبیل عضو کدام  گروه، قبیله، اقوام یا حزب بودن توجه کنند ، عنوان کرد: باید در انتخاب یک نماینده همه اقشار مختلف مردم بصیرت را بالا ببرند ودر انتخاب یک نماینده اصلح و شاخص دقت کنند.

وی شایسته سالاری و توانمند بودن یک نماینده رامهم دانست و تاکید کرد: استکبار جهانی، منافقین معاندین و دشمنان داخلی و خارجی همیشه در صددهستند تا مردم پای صندوقهای رای حاضر نشوند به همین دلیل وظیفه شرعی ما است که در سرنوشت خودمان شرکت کنیم و یک نماینده تراز انقلابی و اصلح را انتخاب کنیم.

 

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/