آخرین اخبار

تاریخ : 15. دى 1398 - 11:03   |   کد مطلب: 2587
آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه جریان پررنگ شهادت «سردار سپهبد سلیمانی» سرفصلی جدید برای مبارزه با ظلم و فساد است، گفت: جامعه نیازمند سردار سلیمانی‌ها در جبهه حقوقی، فرهنگی، اقتصادی است.

به گزارش مهر مشرق ،به نقل از خبرگزاری شبستان از بیرجند، آیت الله«سید علیرضا عبادی» امروز (15 دی) در دیدار با رئیس کل بازرسی خراسان جنوبی با تسلیت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: امروز جبهه توحیدی از این برنامه های دشمنان شکست نمی خورد بلکه تقویت می شود و خون شهید سلمانی به خون هایی که هرگز نمی خوابند، تزریق می شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اما بسیار مهم و با اهمیت است که در راستای اهداف شهید سردار قاسم سلیمانی و صدها هزار شهید دیگر از ما چه کاری ساخته است، گفت: آنها مبارزه با ظلم از نوع نظامی می کنند و ما هم باید مبارزه با ظلم در سنگر حقوقی، فرهنگی، تبلیغاتی و اقتصادی داشته باشیم.

آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه جریان پررنگ شهادت سردار سلیمانی برای خود ما و مردم سرفصلی می‌شود، افزود: در این سرفصل باید وظیفه خودمان را تعیین کنیم چرا که تمام تلاش های سردار سلیمانی و سربازها، همه در مبارزه با استکبار و استعمار این است که زمینه حکومت عدل حضرت مهدی(عج) فراهم شود.

وی با تاکید بر اینکه باید همه ما برای جلوگیری از ظلم در جامعه نقش ایفا کنیم، ادامه داد: از بلایای آخرالزمان این است که دیدگاه ها کارهای خوب را بد و کارهای بد را خوب می بینند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خطاب به رئیس کل بازرسی استان، گفت: شما باید خود را قاسم سلیمانی در سنگر حقوقی بدانید و از هر گوشه ای که ستمی شد، مسئول هستید و اگر کوتاهی کنید شریک ظلم هستید.

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه باید مردانه در مقابل ظلم ایستادگی کنیم و خدمتی بهتر از اجرای قانون و عدالت در جامعه نیست، افزود: باید فرصت ها را غنیمت بشماریم چرا که عمرها و مسئولیت ها باقی نمی ماند، اما خوش به سعادت کسانی که آگاهانه برای حاکمیت قانون و عدالت و برداشتن ظلم از جامعه گام برمی دارند.

وی با تاکید بر اینکه اجرای قانون و حاکمیت عدالت به نفع همه است حتی مجرمین، تصریح کرد: امروز بسیاری از دزدی‌ها، اختلاس‌ها، حقوق های نجومی و اسراف بیت المال از جهل و ناآگاهی نیست بلکه به خاطر این است که حاضر نیست دو دقیقه برای خودش تفکر کند که چرا این کار را می‌کند؛ مسئولی که حرمت و حقوق و همه چیز دارد چه نیازی به دزدی دارد که بعد او را در دادگاه محکوم کنند؟!

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اگر شما جلوی  فساد را بگیرید بیش از همه خدمت به همان کسانی کرده اید که در ولنگاری‌ها مجرم شده است، ادامه داد: اگر نظارت و بازرسی‌ها دقیق و درست باشد و تفهیم کنیم که کارهای روی حساب است، دیگر کسی به سمت فساد نمی رود.

آیت الله عبادی بیان کرد: اگر نیروهای نظارتی از جمله حراست‌ها، مجلس شورای اسلامی، بازرسی کل کشور و دیگرانی که مسئولیت نظارتی دارند، امورات را دقیق کنترل کنند، به نفع همه‌ی مردم، مسئولین و حتی مجرمین است زیرا باعث حفظ دین، دنیا و آخرتشان می‌شود.

وی با اشاره به اینکه سازمان بازرسی کل کشور یک سازمان خوش نام است و بنده نیز به مسئولینی که در این استان خدمت می‌کنند ارادت دارم زیرا هم جدیّت، هم صداقت و هم هوشیار هستند، افزود: در هر سازمانی اگر مقام مسئول اصلی، واقعا صادقانه بخواهد کاری انجام شود، آن کار شدنی خواهد بود.

 

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/