آخرین اخبار

تاریخ : 19. دى 1398 - 8:45   |   کد مطلب: 2596
دبیراجلاسیه شهدای سادات خراسان جنوبی:
141شهید سادات از 40سال پیش تقدیم اسلام کرده ایم
دبیراجلاسیه شهدای سادات خراسان جنوبی با بیان اینکه 141 شهید سادات در استان داریم، گفت: این شهدا در دفاع مقدس ودر طول 40سال که ازپیروزی انقلاب گذشته است به شهادت رسیده اند.

به گزارش مهر مشرق ، «زهرایی» افزود: استانهای قم وشیراز اجلاسیه شهدای سادات را برگزارکرده اند،به علاوه درسال 1387 اجلاسیه شهدای سادات در استان برگزارشد وامسال دومین سال است که اجلاسیه شهدای سادات در استان برگزار می شود.

وی ادامه داد: شهرستانهای خوسف 6،زیرکوه5،سربیشه 1،طبس9،درمیان 2،سرایان5،فردوس 19،قاین 23،نهبندان 2 ،بشرویه9 و بیرجند 54 شهید شهید سادات دارند.

وی با بیان اینکه اجلاسیه شهدای سادات در راستای کنگره ملی دو هزار شهید خراسان جنوبی در 19 دی ماه سال جاری برگزار میشود، بیان داشت: این اجلاسیه با حضور خانواده های شهدای سادات استان در حسینیه جماران برگزارخواهدشد.

دبیراجلاسیه شهدای سادات خراسان جنوبی با اشاره به اینکه همه هزینه اجلاسیه شهدای سادات را سادات استان، شهرستان بیرجند و بسیج و سپاه استان تامین شده است، گفت: از سوی اجلاسیه شهدای سادات در تهران پیشنهاد داده شده است اجلاسیه شهدای سادات همه ساله در استانهای کشور برگزارشود.

ابطال نقشه های دشمن

وی تاکید کرد:شهید سلیمانی و همه شهدای جبهه مقاومت و نقش محور در خنثی کردن توطئه های آمریکا ومقابله با داعش در کشورهای عراق،سوریه، لبنان نقش تاثیر گذاری  داشتند.

 وی با اشاره به شهادت سپهبدحاج قاسم سلیمانی  نیز گفت: این شهید مقتدر همه نقشه های استکبار جهانی را در سطح منطقه و حتی جهان نقش برآب کرد.

«زهرایی» دبیراجلاسیه شهدای سادات خراسان جنوبی در گفتگو با مهر مشرق ادامه داد: یکی از اثرگذارترین برنامه های سیره شهدا در بین اقشار مختلف مردم بخصوص نسل جوان و نوجوان انقلابی ما برگزاری یادواره ها،اجلاسیه ها و کنگره های شهدا است.

وی متذکرشد: رهبر معظم انقلاب همیشه بر حفظ فرهنگ دفاع مقدس و انتقال آن بر نسل‌های بعد تاکید دارند ومانیزتلاش می کنیم تا فرهنگ دفاع مقدس را حفظ و به نسل بعد منتقل کنیم.

وی هم چنین با اشاره به اینکه هشت سال دفاع مقدس  اقتدار، عزت و عظمت انقلاب اسلامی رادر داخل و خارج از مرزهای کشور تضمین کرد، افزود: از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون شهدای ما در همه جبهه ها نقش اساسی درعزت و عظمت جامعه اسلامی داشته اند.

 

 

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/