آخرین اخبار

تاریخ : 19. دى 1398 - 9:00   |   کد مطلب: 2597
سلام برتو که آیینه دار عشق بودی و دلداده زینب کبری (س) تو که با پروازت جز زیبایی بر جا نگذاشتی تادر قلوب و اذهان همه یادی بماند از سرداری رشید و دلاور .

به گزارش مهر مشرق ،عرفان چمران، مردم داری باکری، زیرکی  حسن باقری .و شجاعت محمود کاوه  همه و همه در تو یک جا دیده می شد تو از جنس باران بودی  زلال و طیب که با شهادتت اذهان خفته را بیدار کردی و شستی هر آنچه افکار منفی بود در اذهانی که دشمن امید به رشد آنها داشت .

شهادتت غبطه بر انگیز بود وقتی آخرین دست نوشته ات به ما یاد داد بی تاب دیدار یار باشیم و قطره قطره خون تو ای شهید  دفاع از دنیای اسلام باعث جوشش روح شهادت طلبی و رسوایی مدعیان آزادی بیان و حقوق بشر شد وقتی دستهای آلوده به خونشان را کوتاه نکردند و پست های مربوط به تو و شهادتت را که فریاد خونخواهی ملت ایران و اقصی نقاط جهان بود از فضای مجازی  حذف کردند.

این نشانه ها یعنی ترس دشمن یعنی شهید قاسم سلیمانی در دهان ها که نه در تفکر انقلابی مردم ایران زمین  به  هزاران نفر تبدیل شده و دشمن هراسان هر روز تهدیدی جدید دارد برای آنانی که جامه رزم و دفاع پوشیده اند از کوچک و بزرگ و ورد زبانش این است ما را بکشید ما زنده تر می شویم .

امروز تو حاج قاسم شهید  سردار قلوب مومنان ایرانی  چرا که پیش از آنکه به ظاهر شهید شوی نفس را به زنجیر در آوردی و گویا روحت در میان شهدا بود .

تو تفکر بزرگی بودی در تاریخ معاصر و معنای  پر مغز ایثار آنگاه که سالهای سال عمرت را برای دفاع از میهن می گذاری اینجا معنا می شود با تو می توان یاد گرفت معنای عهد و پیمان را وقتی داعش را از منطقه بیرون راندی و بر سر قولت ماندی .

حاج قاسم شهید بیا بگو کوردلان پلید چگونه از نگاه تو هراسناک به سوراخ موش هایشان پناه می بردند بیا بگو این نگاه پرخشم  چطو رآنهار ا سر جایشان می نشاند .

یتیمان مدافعان حرم که شاگردان مسلم تو بودند هنوز سایه  امن تورا می خواستند اما چه کنیم که آرزوی دیرینه تو شهادت بود و اگر غیر از این بود شایسته سرداری چون تو نبود.

این روزها دلمان سخت گرفته و نفرتمان از آمریکای جنایتکار میلیونها بار افزایش یافته شهید وطن که جسم بی جانت گواهی میدهد از شهدای کربلا چه چیزهایی به ارث برده ای  هیچ واژه ای نمی تواند حالمان را در رفتنت بیان کند .

اه سردار اگر بدانی زستان امسال چقدر سردتر از سال های گذشته است اما دلگرم می شویم به حضور رهبری فرزانه و منتظریم تا حکم بدهد به جهادی اکبر تا بداند دشمن ایران پر از سردار قاسم سلیمانی است  و سلیمانی ها هنوز در گهواره به لالایی مادران که مرثیه شهادتت است گوش می دهند و فردایی روشن تر با تصویری از بزرگی مردی از خطه کرمان پیش رو است .و به یاد بیاورد دشمن زمستان را در انقلاب 57همین مردم با رهبری فرزانه امام خمینی (قدس) به بهاری ماندنی تبدیل کردند.

سردار قلوب مردم شدی که  دشمن بداند این نیرو بازور به دست آوردنی نیست نیرویی است که خداوند در وجود هر کسی که بخواهد قرار می دهد.

اشک ایران و جهان سرازیر است در ماتم از دست دادن همچون تویی که از مردم می پرسیدی در جلسات آیا به نظر شما من آدم خوبی هستم و این جمله چند بار از زبان تو تکرارشد و گفتی بعد از مرگم هم قول بدهید شهادت بر خوب بودنم بدهید . سردارم علمدار ایرانم الگوی همیشگی جوانان و کودکان که امروز فریاد خونخواهی ات از حنجر هر کودکی بر می خیزد دشمن گمان می کند پیروز شده یعنی همیشه با گمان باطل لبخند کریه زده است اما نمی داند و تا کنون هم نفهمیده که پیروزی یعنی شهادت و مطمین باش که راهت ادامه خواهد یافت و قلبمان در هر تپش نامت را صدا خواهد زد .

حاج قاسم عطر پیکرت ایران را پر کرد که تو از زیارت سرور و سالار شهیدان آمده بودی تو در آغوش شهدا بودی و حالا در مزار شهدای کرمان به خواست خودت با سنگ قبری مانند همه شهدا و با نام سرباز وطن آرام گرفته ای  مگر می شود سرداری این همه عزت نفس داشته باشد و اینقدر فروتن باشد؟ بله می شود که تو با همان تن صد پاره نشان دادی که عباس زمانی که علمدار رهبری .

تو سردار همه بودی و هستی سرداری برای یمن ،لبنان ،سوریه  و این راه پایانی نخواهد داشت و دشمن بداند علم سردار شهید قاسم سلیمانی هرگز بر زمین گذاشته نمی شود و انتقام سختی در راه است.

 

 

 

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/