آخرین اخبار

تاریخ : 19. دى 1398 - 9:10   |   کد مطلب: 2599
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با دست اندرکاران کنگره ی 2000هزار شهید خراسان جنوبی که در 14آبان سال گذشته برگزار شد، فرمودند" خراسان جنوبی خطه مومن خیز وعالم پرور است."

به گزارش مهر مشرق ،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر معظم انقلاب اسلامی؛ بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره‌ی شهدای استان خراسان جنوبی که در تاریخ ۱۴ آبان ۹۷ برگزار شده بود، در مراسم اختتامیه اجلاسیه  کنگره 2 هزار شهید استان در محل این همایش در بیرجند منتشر شد.

حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار، استان خراسان جنوبی را استانی مؤمن‌خیز و عالم‌پرور خواندند و با تجلیل از سابقه حضور پر شور و مؤثر مردم این استان در نهضت انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، گفتند: امروز بزرگداشت شهیدان از بهترین و شریف‌ترین کارهاست و کشور به آن احتیاج دارد.

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به تهاجم خطیر دشمنان در مسائل معنوی، افزودند: البته رویش‌های انقلاب در سراسر کشور محسوس است و با تلاش و گسترش این رویش‌ها، دشمن در تهاجم به معنویات نیز همچون جنگ سخت، شکست خواهد خورد.

ایشان با تأکید بر لزوم برگزاری با کیفیت بزرگداشت شهیدان و ثبت و ضبط خاطرات و شرح احوال آنان، گفتند: شهیدان عزیز در زمان حیاتشان با جان خود وارد میدان دفاع شدند، و امروز با هویت و معنویت خود از کشور و اسلام دفاع می‌کنند، بنابراین دفاع مقدس تمام‌شدنی نیست و یک حقیقت در حال پیشرفت است.

انتشارمجدد سخنان رهبر معظم انقلاب به مناسبت اجلاسیه شهدای سادات که امروز 19 دی ماه در راستای کنگره ی 2000هزار شهید خراسان جنوبی که سال گذشته برگزار شداست.

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/