آخرین اخبار

تاریخ : 19. دى 1398 - 12:03   |   کد مطلب: 2601
همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س)؛
جلاسیه شهدا سادات خراسان جنوبی برگزار شد
همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) اجلاسیه ۱۴۱ شهید سادات خراسان جنوبی برگزار شد.

به گزارش مهر مشرق ،به نقل از خبرگزاری شبستان از بیرجند، سردار «علی قاسمی» امروز (19 دی) در یادواره شهدای سادات خراسان جنوبی همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها، اظهار کرد: در راستای عمل به آموزه‌های دین اسلام، آرمان های امام خمینی (ره) و تاکیدات مقام معظم رهبری برای تکریم شهدا، مفتخر هستیم بیش از یکسال برای برگزاری یادواره 141 شهید سادات خراسان جنوبی برنامه ریزی داشته باشیم.

فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی با بیان اینکه تاکنون 40 برنامه ویژه شهدای سادات استان برگزار شده است، گفت: چهار کارگروه مختلف برای برگزاری کنگره شهدا سادات تشکیل شده است.

قاسمی با اشاره به اینکه 10 هزار نفر از سادات استان امروز برای شرکت در کنگره شهدای سادات خراسان جنوبی دعوت شدند، افزود: تعداد 121 شهید سادات خراسان جنوبی مربوط به سپاه و مابقی مربوط به نیروی انتظامی و ارتش جمهوری اسلامی است.

وی بیان کرد: تاکنون 12 یادواره شهدای شهرستانی و 25 یادواره بخشی و دهستانی در سطح خراسان جنوبی برگزار شده است.

فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی با بیان اینکه 2 هزار و 800 نفر از مردم استان در مراسم تشییع شهید سردار سپهبد سلیمانی در کرمان حضور یافتند، گفت: در این مراسم به دلیل ازدحام جمعیت تعدادی از مردم مجروح و 2 نفر از کارکنان دادگستری استان نیز جان باختند.

وی در پایان پیشنهاد داد تا دومین کنگره ملی شهدای سادات در سالگرد شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها و سالگرد شهید سردار سپهبد سلیمانی در خراسان جنوبی برگزار شود

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/