آخرین اخبار

تاریخ : 22. دى 1398 - 12:15   |   کد مطلب: 2605
دبیر ستاد انتخابات حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف اعلام کرد؛
پیش بینی ۱۵۳ شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف
برقی گفت: برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ۱۵۳ شعبه اخذ رای را در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف پیش بینی کرده‌ایم که این تعداد، نسبت به سنوات گذشته ۲۰ درصد افزایش دارد.

به گزارش مهر مشرق ،به نقل از خبرگزاری شبستان از بیرجند، «محمد برقی» امروز (22 دی) در ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی خراسان‌ جنوبی اظهار کرد: در دوره گذشته 124 شعبه اخذ رای در حوزه انتخابیه بیرحند، درمیان و خوسف داشته‌ایم.

 

دبیر ستاد انتخابات حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف گفت: برای انتخابات مجلس شورای اسلامی استقرار 153 شعبه اخذ رای را در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف پیش بینی کرده‌ایم که این تعداد، نسبت به سنوات گذشته 20 درصد افزایش دارد.

 

وی بیان کرد: برخی از کاندیداها در حوزه تقسیمات کشوری قول و وعده هایی می دهند در حالی که این موضوع ارتباطی با وظایف نمایندگان مجلس شورای اسلامی ندارد.

 

برقی با تاکید بر اینکه نارضایتی های اجتماعی و کارگری نباید بر موضوع انتخابات تاثیر منفی بگذارد، عنوان کرد: در برخی واحدهای تولیدی نارضایتی کارگری و معوقات حقوق وجود دارد که در این راستا کمیسیونی برای پیگیری مشکلات این واحدهای مسئله دار تشکیل شده و در حال پیگیری است.

 

«فنودی» نماینده سپاه انصارالرضا (ع) در خراسان جنوبی با اشاره به پایش فضای مجازی اظهار کرد: برخی کاندیداها در بستر فضای مجازی و صفحات شخصی خود تبلیغاتی داشتند اما اکنون تغییر رویکرد داده و طرفداران آنان با پوستر و برشی از برنامه ها آنان تبلیغات را دستور کار دارند.

 

وی با اشاره به افزایش فعالیت‌ها و اعطای وام اشتغال توسط برخی از کاندیداها انتخابات که اکنون نیز نماینده مجلس شورای اسلامی هستند، ادامه داد: در بازه اعلام صلاحیت ها احتمال تجمع در شهرستان های طبس، فردوس و قاین وجود دارد.

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/