آخرین اخبار

تاریخ : 13. بهمن 1398 - 8:50   |   کد مطلب: 2667
دهه فجر برای همیشه تاریخ ، به نام رهایی2هزار ساله طاغوت است.

به گزارش مهر مشرق، ملت ایران از یوغ ، یکی 1357به گزارش مهر مشرق، دوازدهم بهمن از با شکوه ترین استقبال مردم از امام خمینی(ره) لامی جلوه گر شد.

این روز یکی در تاریخ ایران از ماندگارترین روزهای تاریخ معاصر ایران بود که توسط ملت قهرمان و ولایت مدار با اطاعت از ولی فقیه امام خمینی(ره) رقم خود و کاخ سال 2000ساله شاهنشاهی را در هم کوبید.

اکنون بیش 40سال از از آن دوران و در سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی وهمزمان با سراسر کشور، مردم ولایت مدار خراسان جنوبی نیز در مراسمی ورود تاریخی امام خمینی(ره) سال تبعید به میهن را گرامی داشتند.

دهه فجر  امسال با شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی هزمان شده اســت از حال و هوای خاصی برخوردار شده است. گرامیداشت 12بهمن با حضور خانواده شهدا، رزمندگان، اقشار مختلف مردم و مسئولین در سراسر استان برگزار شد.

ادای احترام به مقام شامخ شهدا و امام راحل با نثار گل به تمثال ایشان ، خواندن های سالروز ورود امام سرودهای انقلابی از دیگر برنامه خمینی(ره) وآغاز دهه فجردر سراسر استان بود.

حجت الاسلام ادیانی : حفظ استقلال کشور ایران از اصول و راهبردهای امام خمینی (ره) است

حجت الاسلام «سید علیرضا ادیانی» صبح دیروز (۱۲ بهمن) در مراسم سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهمن اسلامی با تبریک آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد شهدا، در بیرجند اظهار کرد: حضرت زهرا (س) از روز نخست که مسیر امامت به انحراف کشانده شد یک جهاد و مبارزه مستمر برای دفاع از ولایت و امامت را آغاز کرد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با بیان اینکه گریه های حضرت زهرا (س) سیاسی و برای بصیرت افزایی بود، گفت: حضرت مجاهدت مستمر برای احقاق خلاف الهی در مقابل خلافت زمینی انجام دادند.

حجت الاسلام ادیانی با اشاره به اینکه مجاهدت علمای راستین برای تحقق حکومت الهی در طول تاریخ ادامه یافت، افزود: تمام تلاش و مجاهدت های امام خمینی (ره) برای دستیابی به حکومت الهی بود

وی با بیان اینکه پیشنهاد شورای سلطنتی به امام خمینی (ره) بسیار سخت بود چرا که امام راحل دستگاه پهلوی را نامشروع و غیرقانونی می دانست، عنوان کرد: امام خمینی (ره) انگیزه ای جزء پیاده سازی احکام اسلامی نداشت و یگانه هدف او تحقق آرمان های اسلام بود.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با تاکید بر اینکه پیروی و ادامه دادن خط و مکتب امام خمینی (ره) موجب نجات کشور می شود، بیان کرد: امام خمینی (ره) با انقلاب خود یک «نه» بزرگ به استکبار و مزدوران عالم و نظام فاسد پهلوی گفت؛ استقلال کشور ایران از اصول امام خمینی (ره) بود.

 

 

 

حجت الاسلام ادیانی افزود: اینکه مردم خودشان سرنوشت خود را تعیین کنند از دغدغه های امام راحل بود و ایشان به معنای واقعی به رأی مردم اعتماد می کرد.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) مردم را در تعیین سرنوشتشان دخیل کرد و مردمی که صندوق رأی نمی شناختند از این موهبت برخودار شدند، گفت: امام راحل برای مسئولان نظام ویژگی های قائل بودند که یکی خدمتگزاری به مردم است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا تاکید کرد: هر جایی از اصول مسلم انقلاب اسلامی را در عرصه داخلی و خارجی کوتاه آمدیم موفق نبوده ایم.

حجت الاسلام ادیانی با بیان اینکه مردم به وظیفه خود عمل کردند، گفت: باید مسئولان به وظیفه خود که خدمتگزاری به مردم است، عمل کنند.

وی به اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: امام خمینی (ره) فرمودند به کسانی که طعم فقر را نچشیدند رأی ندهید.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا تاکید کرد: مجلسی که به دو وزیر با دارایی بیش از یک هزار و 200 میلیاردی رأی دهد، انقلابی نیست.

حجت الاسلام ادیانی با تاکید بر اینکه مجلسی انقلابی است که با تصویب قوانین صحیح زمینه را برای تمدن اسلامی و آرمان های انقلاب فراهم کند، افزود: باید با استقامت، پایداری و صبر مسیر امام خمینی (ره) و انقلاب را ادامه دهیم و متعهد به اسلام و آرمانهای انقلاب باشیم.

 

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/