آخرین اخبار

تاریخ : 13. بهمن 1398 - 9:03   |   کد مطلب: 2671
«امام جمعه فردوس بیان کرد»
مردم نماینده در خور انقلاب انتخاب کنند
امام جمعه فردوس با بیان اینکه نقش مردم در انتخابات نقش اول است، تاکید کرد: مردم با حضور حداکثری در انتخابات و انتخابی احسن و درخور انقلاب کارنامه خوبی را تشکیل دهند.

به گزارش مهر مشرق ،«حجت الاسلام محمد رضا بابایی»درگفتگو با مهر مشرق با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات اسفند ماه اظهارداشت: کسانی که توان کار نمایندگی را ندارند نباید پا در انتخابات بگذارند.

انتخابات یک حق الناس است

وی با بیان اینکه اگر بخواهیم مجلس شورای اسلامی یک مجلس تراز انقلاب شود باید نمایندگانی در تراز انقلاب انتخاب کنیم، گفت: امام خمینی(ره) فرمودند "مجلس در راس همه امور قرار دارد" لذا باید مراقب انتخاب باشیم چه کسانی را انتخاب می کنیم چرا که انتخاب یک حق الناس است.

40سال از انقلاب 40 انتخابات داشتیم

«امام جمعه فردوس»عنوان کرد: مردم فهیم و بصیر ایران در طی بیش از40 سال ازانقلاب در 40 انتخابات شرکت کردندبنابراین مردم بدور از جناح های سیاسی باید به افراد انقلابی و جهادی رای دهند.

وی با بیان اینکه نقش مردم در انتخابات نقش اول است، تاکید کرد: مردم با حضور حداکثری در انتخابات و انتخابی احسن و درخور انقلاب کارنامه خوبی را تشکیل دهند.

مصوبات مجلس راه گشای جامعه هستند

«امام جمعه فردوس» با تاکید براینکه مصوبات مجلس راه گشای مسکلات در سطح جامعه است،بیان کرد: کسانی که در معرض انتخاب مردم هستند لازم است بامردم با صداقت برخورد کنند.

وی تاکید کرد: باید در مقابل همه ابرقدرتهای جهان قوی باشیم و برای قوی بودن نیازمند مجلس و دولت انقلابی، جهادی هستیم تا فرامین امامین انقلاب بر روی زمین نماند.

«حجت الاسلام بابایی»با اشاره به شهادت فرمانده سپاه قدس کشور در عراق نیزگفت: بعد از ترور ناجوانمردانه سپهبد شهید سلیمانی وطرح سه فوریتی مجلس برعلیه نیروهای مسلح دشمن، که آنها را تروریست معرفی کردند این طرح و اقدام مجلس،یک اقدام انقلابی بر علیه منافع امریکا در منطقه بود.

مسئولین از شخصیت جهانی این شهید الگو بگیرند

«حجت الاسلام بابایی»بیان داشت: شهید سپهبد سلیمانی سرباز ولایت و انقلاب بود و مسئولین باید از شخصیت جهانی این شهید الگو بگیرند.

وی بیان داشت: بعد از شهادت شهید سپهبد سلیمانی فضای معنوی خوبی به همراه اتحاد و یکرنگی درسطح جامعه بوجود آمده است و این فضا برای همیشه باید در سطح جامعه ماندگار بماند.

عملیاتی نشدن 60درصد مصوبات استاندار به فردوس

«امام جمعه فردوس »با اشاره به مصوبات سفر استاندار به این شهرستان نیزگفت: حدود 40تا 50 درصد این مصوبات در شهرستان عملیاتی شده است و که برخی از این مصوبات نیازمند اعتبارات ملی هستند.

وی با اشاره به اینکه حدود 50تا 60درصداز این مصوبات باقی مانده است،عنوان کرد:

بخشی از این مصوبات نیازمند اعتبارات استانی وبخشی دیگر نیازمند اعتبارات ملی هستند که باید برای اجرایی شدن آن مسئولان استانی و شهرستانی بیشتر همت کننند.

«حجت الاسلام بابایی» با بیان اینکه مهمترین مصوبات سفر استاندار عمرانی،ورزشی  است، افزود: برخی از مصوبات لازم اجرا است که مدیران کل استان باید به این موضوعات توجه لازم را داشته باشند.

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/