آخرین اخبار

تاریخ : 17. بهمن 1398 - 10:59   |   کد مطلب: 2689
حجت‌الاسلام رضایی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ریشه در غدیر دارد، گفت: همچنین این انقلاب با تفکری مانند تفکر سید الشهدا شکل گرفته و دارای پیام هیهات من الذله است.

به گزارش مهر مشرق ،به نقل از خاورستان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد رضایی مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی صبح پنج‌شنبه در یادواره شهدای دانش آموز دوران انقلاب در مدرسه صدرا با بیان اینکه مسیر شهدا مسیر نور، نجابت و هدایت است، اظهار کرد: اگر در مسیر شهدا قرار بگیریم هدایت شامل حالمان شده و در دنیا و آخرت سربلند هستیم.

وی با اشاره به ایام مبارک دهه فجر بیان کرد: امروز آثار فجر در اقصی نقاط دنیا دیده می‌شود و به زودی عالم گیر خواهد شد.

حجت الاسلام رضایی اظهار کرد: انقلاب اسلامی با همه انقلاب‌های عالم متفاوت است اما اهداف و آرمان‌های مشترکی با مبعث دارد.

وی با بیان اینکه این انقلاب ریشه در غدیر دارد، گفت: همچنین این انقلاب با تفکری مانند تفکر سید الشهدا شکل گرفته و دارای پیام هیهات من الذله است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: ما هیچ وقت زیر بار ذلت نمی‌رویم و امروز طعم شیرین عزت به خوبی حس می‌شود.

وی با بیان اینکه به دنبال تمدن اسلامی هستیم که موفق خواهیم شد، اظهار کرد: دشمن همواره به دنبال ناکارآمد نشان دادن نظام است اما علی رغم تمام توطئه‌ها، دستاوردهای انقلاب بر کسی پوشیده نیست.

حجت الاسلام رضایی خواستار خودباوری مردم و تقویت عزم ملی شد و گفت: قبل از انقلاب ۶۰ میلیون آمریکایی در ایران بودند اما امروز افرادی انقلابی هیمنه آمریکا را به هم پاشیدند.

وی بیان کرد: دارابودن ایران از امنیت پایدار، مردم سالاری دینی و استقرار نظام جمهوری مبتنی بر رهبری ولایت فقیه از جمله ویژگی‌های انقلاب است.

دیدگاه شما

http://ommatevahed.com/